Вацко: «Можна робити цікаві речі, не роз***ючи»

...

Журналіст з обережністю ставиться до гострих питань.

Вацко: «Можна робити цікаві речі, не роз***ючи»
Виктор Вацко и Дарио Срна

Футбольний журналіст та коментатор Віктор Вацко розповів, як він ставиться до гострих питань в інтерв’ю.

– Нема бажання стати гострішим, бажання роз***увати людей?

– Ти уявляєш ставлення в 90-х на Левандівці [район Львова, – прим. Tribuna.com] до прокурорських? Жарт, якщо що. Я цього не хочу, ні. Для чого? Я не уявляю собі запитання своєму співрозмовнику на кшталт: «Скільки разів на день ти дрочиш?» Ро***и Блохіна в інтерв’ю, воно закінчиться на третій хвилині. Він встане і скаже: «Пошел н***й». Не хочу цього. Це може бути частина твого характеру, характеру спікера.

Що важливіше – спробувати принизити людину, попустити і бути посланим на третій хвилині розмови, розмови про це підуть і ти закінчиш з цим проектом, чи зробити це надовго? Повір – можна робити цікаві речі, не роз***ючи.

Практика показує, що можна ставити цікаві питання, які розкривають людину. Мені це важливо. Важливо донести історії з середини футбольного життя, про які люди не знали. Про те, як, умовно кажучи, жити, коли у тебе бабла, як в дурака фантіків, коли можна підкурювати від 100-доларової купюри, і що стається, коли цього вже нема.

Я знаю дуже багато. Якщо б я написав книжку по цих історіях, це був би бестселлер. Але порозвалювалося б багато «ячейок общества». Не буду цього робити і ніколи не стану говорити про це публічно. Це порядно. Завжди кажу розумникам, для яких ютуб – майданчик для того, щоби, як ти кажеш, роз***вати: «Хлопці, хочете роз***вати? Ви круті? Вперед! Три камери, два оператора, монтажер. Вамос!»

В сучасному світі ніхто не заважає. Раніше було важче – щоби показати своє відео, потрібно було потрапляти на телебачення. Зараз є ютуб. Залив відео і чекай хайпу, бабосів, чи на що там чекають любителі роз***вати.

– Я не говорю про приниження гостя, а про гостре, а не банальне питання.

– Важливо, як ти поставиш це питання, які слова підбереш, коли зробиш це. Сказати, що в мене нема гострих питань, не можна. Просто я підбираю тон, яким ставлю питання людям. Це нормально. Я достатньо вихована людина, щоб так себе поводити. Не включатиму бика.

– От ти береш інтерв’ю і знаєш про свого героя набагато більше, аніж знають глядачі. Ти ставиш якесь питання, чуєш те, що не є насправді, але ви продовжуєте собі говорити про речі, яких насправді нема. Це чесно?

– Не можу такого приклада згадати. В мене такого не було. Щоб людина говорила неправду, ти знаєш, що це неправда і відчуваєш дискомфорт… Не пам’ятаю такого.

Нагадаємо, що влітку нинішнього року Вацко залишив роботу на каналах Футбол 1/2, в ефірі яких працював коментатором та був одним из експертів щотижневого шоу «Великий футбол».

Джерело — Tribuna.com
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
168
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
411
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?