Вацко про лажі в ефірі: В 2003 році сказав, що у Андрія Шевченка народилась дочка

...

Віктор Вацко розповів на каналі Бомбардир про найбільшу помилку в прямому ефірі.

Вацко про лажі в ефірі: В 2003 році сказав, що у Андрія Шевченка народилась дочка
Андрей Шевченко вместе с сыновьями, instagram.com/andriyshevchenko

— Лаж реально було немало в ефірі. Грала збірна України у Ньюкаслі контрольну гру з Англією у 2003 році. Це якраз становлення команди Блохіна.

У 2003 році не було ніяких смартфонів, доступ до інформації обмежений. Ти підготувався до матчу, виписав на листок все необхідне. Ти не маєш можливості взяти і перечитати нову інформацію. Я тоді працював на Інтері.

Поїхав години за три до гри на стадіон Ньюкасла. Написав мені Кадемін смс, що у Шевченка народилася дочка і треба його привітати. Ми з Романом друзі, разом працюємо, класно спілкуємося. Пролунали гімни, і я в ефірі привітав Шевченка з народженням дочки. Закінчився перший тайм, я якимось чудом з Івановим пробрався у VIP, де всі ходили у галстуках і там були ми. Я не знаю, як ми туди потрапили. Зараз, наприклад, на грі Ман Сіті у ЛЧ я міг пробратися тільки на своє місце і більше нікуди, бо охорона пильнує. Тоді, на жаль, не було телефонів з фотоапаратами. У нас був маленький фотоапарат, хотіли разом з Івановим сфотографуватися з легендами футболу.

Заходимо у VIP кімнату і тут отримую дзвінок на телефон від Олександра Москалюка, який був керівником спортивної редакції. Олександр говорить, що трансляція у нас на належному рівні, але він повідомив, що у Шеви дочка не народилася. Тут мене реально підкосило. Поклав трубку і почав голосно висловлювати свої емоції. Тут мене два красені під руки взяли і вивели з кімнати.

Звісно, що другий тайм вже провів в не найкращому гуморі. Так би мовити, підлив масла у вогонь. Повертаємося ми назад, і я в автобусі сховався на останній ряд, щоб мене ніхто не бачив. Мені було надзвичайно соромно.

Ти їдеш і почуваєш себе дебілом. Хоча це була не твоя провина, бо ніяк не міг перевірити інформацію. Але дебілом був ти, бо сказав це на мільйонну аудиторію.

Я останній виходжу з автобуса, у аеропорту якраз стояла черга, сховався останнім за журналістами. Готовий був з сорому згоріти.

Тут відкриваються двері і заходить Григорій Суркіс — президент ФФУ. Ми якраз стоїмо один навпроти одного. Він підгукав мене до себе і сказав ”А що ти Шеве дочку народив”? Я пояснив всю ситуацію. Григорій Суркіс сказав мені: ТИ хіба не знаєш, що у нього дружина на 6 місяці вагітності і у Шеви син”.

У 25 років я не знав цього всього, про дітей навіть не думав на той момент в принципі. Потім прилітає журналіст Андрій Шевченко, і Рома тоді з ним був в одній команді на Форт Боаярд. І тут Марічка Падалка пише Ромі смс, що у Андрія Шевченка народилася донька і треба його привітати. Рома переслав це смс мені.

Кожна історія це досвід. Більше я ніколи у житті інформацію, яку не маю можливості сам перевірити, не говорю про неї взагалі. До речі, ця історія мала продовження. Ми тоді відлітали зі збірною весь цикл, я коментував всі матчі. У Борисполі, у дюті фрі Андрій Павелко, з яким ми давно знайомі, підвів Шевченка.

У нас з Шевченком ще був один інцидент, але там все більше висмоктали з пальця. Я відразу вибачився перед Шевченком. Сказав, що мені реально незручно, просто підвели колеги, і я не перевірив інформацію. Він говорить: “Ти не переді мною, а перед мамою вибачайся”.

Я вже зараз розумію, коли є своя дитина. Розумію, що відчувають батьки у цій ситуації. Тоді у батьків не було як зараз стільки можливостей через різні месенджери дізнатися, як справи. Ми нормально порозумілися, я зробив висновки з цієї історії.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
440
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?