favbet
Sportarena

Вацко про лажі в ефірі: В 2003 році сказав, що у Андрія Шевченка народилась дочка

Віктор Вацко розповів на каналі Бомбардир про найбільшу помилку в прямому ефірі.

Вацко про лажі в ефірі: В 2003 році сказав, що у Андрія Шевченка народилась дочка

Андрей Шевченко вместе с сыновьями, instagram.com/andriyshevchenko

— Лаж реально було немало в ефірі. Грала збірна України у Ньюкаслі контрольну гру з Англією у 2003 році. Це якраз становлення команди Блохіна.

У 2003 році не було ніяких смартфонів, доступ до інформації обмежений. Ти підготувався до матчу, виписав на листок все необхідне. Ти не маєш можливості взяти і перечитати нову інформацію. Я тоді працював на Інтері.

Поїхав години за три до гри на стадіон Ньюкасла. Написав мені Кадемін смс, що у Шевченка народилася дочка і треба його привітати. Ми з Романом друзі, разом працюємо, класно спілкуємося. Пролунали гімни, і я в ефірі привітав Шевченка з народженням дочки. Закінчився перший тайм, я якимось чудом з Івановим пробрався у VIP, де всі ходили у галстуках і там були ми. Я не знаю, як ми туди потрапили. Зараз, наприклад, на грі Ман Сіті у ЛЧ я міг пробратися тільки на своє місце і більше нікуди, бо охорона пильнує. Тоді, на жаль, не було телефонів з фотоапаратами. У нас був маленький фотоапарат, хотіли разом з Івановим сфотографуватися з легендами футболу.

Заходимо у VIP кімнату і тут отримую дзвінок на телефон від Олександра Москалюка, який був керівником спортивної редакції. Олександр говорить, що трансляція у нас на належному рівні, але він повідомив, що у Шеви дочка не народилася. Тут мене реально підкосило. Поклав трубку і почав голосно висловлювати свої емоції. Тут мене два красені під руки взяли і вивели з кімнати.

Звісно, що другий тайм вже провів в не найкращому гуморі. Так би мовити, підлив масла у вогонь. Повертаємося ми назад, і я в автобусі сховався на останній ряд, щоб мене ніхто не бачив. Мені було надзвичайно соромно.

Ти їдеш і почуваєш себе дебілом. Хоча це була не твоя провина, бо ніяк не міг перевірити інформацію. Але дебілом був ти, бо сказав це на мільйонну аудиторію.

Я останній виходжу з автобуса, у аеропорту якраз стояла черга, сховався останнім за журналістами. Готовий був з сорому згоріти.

Тут відкриваються двері і заходить Григорій Суркіс — президент ФФУ. Ми якраз стоїмо один навпроти одного. Він підгукав мене до себе і сказав ”А що ти Шеве дочку народив”? Я пояснив всю ситуацію. Григорій Суркіс сказав мені: ТИ хіба не знаєш, що у нього дружина на 6 місяці вагітності і у Шеви син”.

У 25 років я не знав цього всього, про дітей навіть не думав на той момент в принципі. Потім прилітає журналіст Андрій Шевченко, і Рома тоді з ним був в одній команді на Форт Боаярд. І тут Марічка Падалка пише Ромі смс, що у Андрія Шевченка народилася донька і треба його привітати. Рома переслав це смс мені.

Кожна історія це досвід. Більше я ніколи у житті інформацію, яку не маю можливості сам перевірити, не говорю про неї взагалі. До речі, ця історія мала продовження. Ми тоді відлітали зі збірною весь цикл, я коментував всі матчі. У Борисполі, у дюті фрі Андрій Павелко, з яким ми давно знайомі, підвів Шевченка.

У нас з Шевченком ще був один інцидент, але там все більше висмоктали з пальця. Я відразу вибачився перед Шевченком. Сказав, що мені реально незручно, просто підвели колеги, і я не перевірив інформацію. Він говорить: “Ти не переді мною, а перед мамою вибачайся”.

Я вже зараз розумію, коли є своя дитина. Розумію, що відчувають батьки у цій ситуації. Тоді у батьків не було як зараз стільки можливостей через різні месенджери дізнатися, як справи. Ми нормально порозумілися, я зробив висновки з цієї історії.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena