Вірус людяності проти COVID-19: як фанати у Європі допомагають боротися із пандемією

...

Навіть непримиренні ультрас йдуть на співпрацю із клубами, що дуже рідко траплялося в історії їхніх стосунків.

Вірус людяності проти COVID-19: як фанати у Європі допомагають боротися із пандемією

Пожертви, покупки, виконання доручень літніх людей, відкриття інформаційний гарячих ліній, вдячні банери на стінах лікарень та заклики дотримуватися карантину на розтяжках у людних місцях: рух фанатів у Європі дуже швидко переорієнтувався із підтримки своїх команд до солідарності в часи кризи.

У Німеччині від Кіля до Мюнхена численні фан-сцени закликають правильно поводитися для стримування розповсюдження вірусу, заохочують допомогу і поводяться активно у цьому питанні.

Читайте також: Шесть топовых футболистов, которым выгоден перенос Евро-2020

«Шановна наша футбольна родино! Події останніх днів не залишають нас спокійними. Всім зрозуміло, що кризовою ситуацією можна керувати лише згуртованістю та солідарністю. Ми, фанати Кіля, також хочемо жити із соціальною відповідальністю у нашому місті», — повідомляє паблік «Блок 501» — найактивнішої групи Кіля і пропонує номери торгового сервісу для старих, хворих та людей на карантині.

Європейські фанати розпочали небувалу й інформаційну кампанію. Їхні соцмережі забиті попередженнями про необхідність дотримуватися карантину, адже часто саме молодь — ядро руху — не дуже відповідально ставиться до обмежень. Окрема «фішка» — клубні тренери з фізпідготовки, а часто й футболісти записують ролики, у яких показують, як тримати форму в умовах карантину (і це хороша противага вірусним відео із рулонами туалетного паперу).

Ультрас групи та фан-сцени команд перших трьох німецьких пропонують свою підтримку та допомогу нужденним. Тут навіть створили спеціальну онлайн-карту, на якій позначені дані понад 11 тисяч волонтерів з числа фанатів і небайдужих до футболу людей, які можуть допомогти виконати яке дріб’язкове доручення.

Читайте також: Владелец Альмерии пожертвовал 1,2 млн евро на борьбу с коронавирусом

Ультрас Шальке, наприклад, пакують спецкомплекти для літніх людей. У Бабельсбергі ультрас Бранденбурга пропонують збігати в аптеку і закликають усіх громадян зареєструватися у карантинній довідці Потсдаму.

Фани Леверкузена також залишають літнім німцям свої номери, щоб збігати в магазини. У Штутгарті впливова фан-група Commando Cannstatt закликає здавати кров і збирати пожертви для лікарні в італійській Чезені. Фани Ганзи з Ростоку також здають кров, але вже для німців, «на потім, про запас». «Солідарність — це наша зброя», — заявила ультрагрупа F95.Antirazzista із Дюссельдорфа.

А от фанати Аталанти, які не змогли відвідати гру проти Валенсії в Лізі чемпіонів віддали гроші за повернення квитків у лікарню в Бергамо, щоб допомогти придбати медичні засоби. А це, до речі, аж 40 тис. євро, повідомила у «Фейсбук» ультрас-група Sostieni La Curva.

Інший приклад активностей — фанати забрали свої банери зі стадіонів, але намалювали нові, антикоронавірусні. В Антверпені група Antwerp Dynamite — AD14 оригінально подякувала лікарям місцевих госпіталів і побажала одужання хворим на COVID-19 — вони намалювали відповідні банери і розвісили їх на стінах лікарні та будинках напроти.

Читайте також: Защитник Ливерпуля Робертсон оказал материальную поддержку продовольственным фондам в Шотландии

Фанати Уніона розвісили банери у берлінському районі Кьопенік, там де власне й базується клуб. На одному з них написали подяку медикам: «Увесь Берлін знімає капелюха перед вашою сміливістю». На іншому «уніонці» дякують тим, хто працює на карантині: «Лікарні, будинки престарілих, супермаркети — будьте здорові, «залізні» і сильні!».

Не відстають від своїх вболівальників і європейські клуби. Хетафе виклав відео, яке записали вболівальники із розумовими вадами. Вони просять фанатів клубу залишатися вдома. Реал Бетіс оголосив челендж, просячи фанатів викладати фото у клубних кольорах про те, що вони роблять вдома.

Юве започаткував компанію «Об’єднані на відстані», а в YouTube публікує ролики під хештегом #Вдома з Юве. Інтер започаткував рух разом зі своєю офіційної кібер-командою Clash Royale Tournament.

Читайте також: Левандовски с женой пожертвовали один миллион евро на борьбу с коронавирусом

Дуже активні у цьому сенсі голландські клуби. Бреда, Антверпен, ПСВ, Утрехт запустили спеціальні платформи, на яких можна попросити чи запропонувати допомогу — від придбання продуктів для когось до простого спілкування по скапу з одинокими літніми людьми, чи приготування їм їжі.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
01 июня, 10:54
9
2
01 июня, 10:54
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?