Публикации
17 января, 17:54
1576
4
17 января, 17:54
Лента новостей

Джулай: «Не дивитися ЧС — найменше, що міг зробити з поваги до воїнів, що зупинили мокшанську орду»
...

...
Фото - скріншот з передачі
Дмитро Джулай розклав усе по полицях.

«Не дивився чемпіонат світу, бо він в Росії? Звичайно. Ми зараз можемо сидіти і теревенити, бо є хлопці, які зупинили мокшанську орду, там, де вони її зупинили. Найменше, що я міг зробити з поваги до тих, хто уже не з нами, серед яких було чимало уболівальників та ультрас футбольних, і хто зараз там — це ігнорувати, те, що відбувається за нашим спільним кордоном», — пояснив свою позицію Джулай в передачі «Вацко Live».

Дмитро також пояснив, чому не звертав увагу на слова росіян під час скандалу з Домагоєм Відою і чому він закликає українців теж відвертатися від Росії.

«Мене не цікавить точка зору будь-якої особи, яка живе за тим кордоном. Узагалі. Я розумію, що у нас досі в журналістиці, взагалі в культурі, є таке: «А що скажуть у Москві?». Йолопи, вивчіть польську, поцікавтеся, що там відбувається. Там теж багато чого цікавого відбувається в плані футболу. Вивчіть хорватську. Щоб зайшли не просто написати — «Хвала, Домагой». А щоб можна було з людиною поспілкуватися його рідною мовою.

Розвертайся в інший бік, годі вже на концерти Міхаїла Круга ходити. Розумію, що багато є таких виконавців. Годі вже. Майже 30 років існує ця держава, а ніхто досі не може зрозуміти, що вона має не просто відірватися від того болота, а зробити це якомога швидше».

Також коментатор подякував Вукоєвичу та Віді за їх позицію і пояснив, що не вважає Хорватський футбольний союз винним у звільненні скаута.

«Я вдячний Вуко, Домагою за їхню гру в Динамо і безумовно за те, що вони пам’ятають про Україну і їхнє ставлення.

Звільнення Вукоєвича? Дипломатія так чи інашке. Цікаво було б запитати у Вуко: чи сам він міг запропонувати такий варіант? Якщо ФІФА вважає, що вона проведе цей чемпіонат, попри те, що цього не можна було робити. То що залишається робити Хорватській федерації? Вийти до півфіналу і поїхати звідти? Вони зробили найменше з того, що могли».

Повна версія розмови Віктора Вацка та Дмитра Джулая буде в серпні, у третьому сезоні передачі «Вацко Live».Добавить комментарий
Читайте также
17 января, 17:54
1576
4
17 января, 17:54

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?