Євроформат-Бодон переграв російський Крісталл в Кубку європейських чемпіонів з пляжного футболу

...

Чемпіон України виявився сильнішим в серії пенальті.

Чемпіони України з пляжного футболу Євроформат-Бодон в 1/8 фіналу вибили з турніру головного фаворита Кубку європейських чемпіонів 2019 російський Крісталл, вигравши у неймовірній серії пенальті 9:8.

Після першого тайму українська команда вела 2:0 завдяки дублю Ярослава Заворотного, який забив один гол зі штрафного.

У другому таймі бразильці Крісталлу Маурісіньо та Датінья зрівняли рахунок. Нічия протрималася до серії пенальті, де прийшлося навіть бити голкіперам Євроформат-Бодон — Володимиру Гладченку та Андрію Нерушу. Вирішальний промах зробив воротар російської команди Іван Островський, який пробив вище воріт Неруша.

Таким чином, Євроформат-Бодон вийшов у чвертьфіналі Euro Winners Cup 2019. У п’ятницю, 7 червня українці зігріють з польським клубом KP Lodz.

28 декабря, 13:35