УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Юрій Вірт: Ахметов міг зупинити все на Сході, чому не зробив – не знаю

...

Екс-воротар Шахтаря – про своє відношення до Ріната Ахметова.

Юрій Вірт: Ахметов міг зупинити все на Сході, чому не зробив – не знаю
Юрий Вирт, Veres.club

Колишній воротар Шахтаря та збірної України Юрій Вірт заявив, що президент донецького клубу Рінат Ахметов мав можливості та силу зупинити початок війни на Донбасі й не розуміє, чому він це не зробив.

«Рінат Ахметов — футбольний красунчик, то звісно. Людина, яка інвестує великі кошти. Він любить Шахтар. Він любить місто. Я думаю, що за рахунок нього місто перебудувалось. Воно покращилось. Інфраструктура, аеропорт. Як футбольна людина — він зробив топ-клуб, який знають в усьому світі. Якщо брати, чи думаю я, що він міг це зупинити. Я думаю, що міг. Вся ця війна, мені здається, що він міг зробити, щоб того всього не було»

«Якби він знав, у що все це перейде, що ми маємо сьогодні, якби повернути стільки років назад — він би того не допустив. Але можливо він думав, що не дійде до того всього. Знаючи його силу — він міг би точно все зупинити. Чого не зробив — не знаю. Навіть в уяві не маю. Коломойський же у Дніпрі зробив. Там того не було, слава богу. І він, я думаю, міг», — розповів Вірт у інтерв’ю Sport Arena TV.

За словами чинного головного тренера Вереса, причини негативного ставлення до Ахметова значної частини українців слід шукати у політиці та підтримці олігархом президента-втікача Віктора Януковича.

«Була підтримка Януковича. Половина була за, половина проти. Так само він і Янукович йшли разом. Тому, це, напевно, ті люди, які тоді негативно ставились. Плюс ще ця війна. Якби він її зупинив — він би був мега, всі би казали – молодець. Коломойський зробив, і якби зараз погано про нього не казали — але він зупинив війну там, і до цього всього не дійшло. І до нього тут повага. Хоча є плюси і мінуси у нього. Але від мене особисто — повага. Бо людина зупинила там війну».
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Теги: Верес
Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
354
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?