Sportarena

Легчанов: хоч і програли фінал, але чесно дивимось один одному в очі

Легчанов: хоч і програли фінал, але чесно дивимось один одному в очі - Футзал

Валерий Легчанов (в центре), uragan.if.ua

В понеділок на фініш прийшла чемпіонська серія Екстраліги, в якій Продексім обіграв Енергію (загальний рахунок серії — 3:1). Після обміну перемогами в Херсоні Енергія двічі програла супернику вдома, забивши лише один гол.

«В цілому ми очікували саме такого малюнку гри від суперника, готувались до цього, — цитує Легчанова офіційний сайт Енергії. — Не все нам вдалося щодо результату та реалізації моментів. По самовіддачі та по бажанню в мене немає претензій до команди. Десь ми психологічно втратили той стержень у херсонському матчі і не перебороли цей аспект. Але я вважаю, що ми зробили крок вперед, рухаємось далі. Життя на цьому не закінчується, будемо далі прогресувати. Головне, щоб гра команди радувала глядачів. Будемо на наступний сезон ставити нові завдання і намагатися їх виконувати».

«Особливо дякую вболівальникам, які прийшли та підтримали команду. Дійсно, фінал вдався, ми повертаємо глядачів на трибуни, і це дуже добре. Так, ми цього разу не порадували їх результатом, будемо розбирати ці моменти, які нам не вдались. Це насамперед реалізація. За всіма іншими критеріями, по малюнку гри, я побачив те, що хотів побачити. Десь емоції завадили, хвилювання теж вплинуло, не було холоднокровності в тих моментах. Але загалом якщо не виграли, значить провина на мені як на тренерові. Команду суперника вітаю з перемогою, з чемпіонством. А ми будемо працювати далі».

«Ми всі один одному чесно можемо дивитись в очі. Командою я задоволений в цьому плані. Я це говорив і восени, коли нам було тяжко після Кубку УЄФА, і взагалі по ходу сезону. Всі добросовісно виконують свої обов’язки, і в цьому аспекті нема ніяких претензій. Ми потиснули один одному руки, я подякував команді за сезон, за працю і за підхід до справи. І ще раз кажу — життя на цьому не закінчується. Треба працювати далі, щоб повернути чемпіонство до Львова. Хотілось би його втримати, звичайно. Але так склались обставини — це були не наші дні. Або навпаки — це були дні херсонського Продексіму».


Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena