Sportarena

Свежие блоги

sport-place 05 июня, 17:57
Успех в спорте во многом зависит от сбалансированного питания. В этой статье вы узнаете какую роль занимает спорт в жизни человекa. Спорт клубы Украины - тренажерные залы, бассейны.
0
На минулому тижні закінчився чоловічій чемпіонат Чернігівської області з баскетболу. "Персні чемпіонів" здобув БК "Чернігів" (Чернігів), "срібло" - "Сівер" (Чернігів), "бронзу" - "Молот-БФ "7Я" (Чернігів). Світлина обкладинки: пресслужба Федерації баскетболу Чернігівської області
0
Вчора, 9 березня, "Шахтар" у номінально домашньому матчі Ліги Європи зіграв унічию з голландським "Феєнордом": 1-1. Єдиний гол українського клубу у цьому матчі забив Ярослав Ракицький - футболіст, який у 2019-му проміняв збірну України на можливість грати за російський "Зєніт"
0
Другий шанс 09 февраля, 15:58
Маттіас- недооціненний гравець, адже в кожній команді, де він був, виникали проблеми в захисті, котрі гравцю треба було перекривати. Хоча сам гравець не купається в променнях слави.
0
Другий шанс 09 февраля, 15:45
Стрімкі злети та падіння молодого проспекта Швейцарії з камерунським корінням.
0
Продавши за рекордні 100 мільйонів євро Михайла Мудрика до екс-клубу російського олігарха Абрамовича, Ахметов та його команда заявили про повернення до "Шахтаря" екс-захисника пітерського "Зєніту" Ракицького. Світлина обкладинки live.staticflickr.com
0
sport-place 14 октября, 16:11
Занятия спортом очень важны и полезны для организма, ведь не даром принято говорить, что движение - это жизнь. А спорт это и есть движение, целеустремленное и очень необходимое. И совсем не важно, будет это занятие в фитнес-клубе или бег в лесу.
0
Цьогоріч, після 24 лютого, свята - вже не дуже-то й свята... Тим не менш, саме сьогодні Україна відзначає День фізичної культури і спорту. Свято, про яке не можна забувати. Вітаю усіх спортсменів з цим днем! Допомагайте ЗСУ! Слава Україні! Джерело обкладинки: https://www.facebook.com/aptyp78
0
sport-place 31 августа, 10:58
Сайт SportPlace создан специально для поиска тренажерных залов, тренеров, фитнес клубов и любых других спортивных объектов Украины. На сайте представлен большой выбор спортивных клубов для всей семьи, можно выбрать секции для детей и для взрослых.
0
Или аккаунт Sportarena