Публикации
сегодня, 16:43
2783
2
сегодня, 16:43
Лента новостей

Одного з кращих ранінбеків НФЛ вигнали з команди. Усе через побиття жінки
...

Карім Хант у складі Чіфс, Getty Images
Відеодокази спрацювали краще, ніж будь-які футбольні якості чи слова.
  • Що сталося?

Ранінбека Канзас-Сіті Чіфс, Каріма Ханта, вигнали з команди увечері 30 листопада (за Нью-Йорком). Чіфс прийняли таке рішення менше ніж за годину після того, як в інтернеті з’явилося відео, на якому Карім штовхає та б’є жінку.

Інцидент з Хантом трапився ще в лютому, в одному з готелів Клівленда. Про нього давно знали усі сторони — НФЛ проводило власне розслідування ситуації, як і Чіфс. Найголовнішим моментом була позиція поліції: Ханта ніхто не затримував і не виписував йому штрафів, відтак не можна було вчинити якихось дій проти нього.

Відео, опубліковане TMZ, стало несподіваним та сенсаційним. У НФЛ стверджують, що раніше не бачили відео — вони не могли його ніяк дістати. Реакція Чіфс була ще оперативнішою: гравця відправили додому з тренування, а менш ніж за годину вигнали з команди.

  • Чому Чіфс вигнали гравця так швидко?

Позиція клубу досить проста — вони вигнали Каріма Ханта за брехню. У офіційній заяві Канзас-Сіті йдеться про те, що вони неодноразово ставили Каріму запитання щодо того інциденту та його участі в ньому. Хант відповідав зовсім інші речі, ніж було продемонстровано на відео.

«Декілька членів нашого клубу напряму говорили з Хантом [про інцидент]. Карім не був чесним у цих розмовах. Відео, опубліковане сьогодні, підтверджує цей факт. Ми миттєво звільняємо Каріма».

Не так давно у схожій ситуації опинявся інший зірковий гравець Чіфс, Тайрік Хіл, але він казав правду клубу — Канзас-Сіті дав гравцю другий шанс.

  • Що каже сам Хант?

«Я хочу вибачитися за свої дії. Я шкодую за те, що зробив. Сподіваюся, що рухатимуся далі з цієї ситуації», — заявив Карім Хант після опублікування відео.

Ще в серпні гравець відповідав на запитання ЗМІ щодо ситуації, стверджуючи, що вона дала йому цінні уроки, але він хоче зосередитися напряму на футболі.

Відповідно до поліцейського звіту, зранку 10 лютого Карім повернувся в готельний номер в Клівленді, де був його знайомий з двома жінками. Далі йдуть версії двох сторін.

Версія Ханта: коли він дізнався, що дівчатам 19 років, він сказав їм йти з номеру.

Версія дівчат: їм сказали йти, коли вони відмовилися займатися сексом з чоловіком у кімнаті.

Як стверджують свідки у цьому ж поліцейському звіті, жінки кричали в коридорі та використовували расистські вигуки щодо Ханта, перш ніж той вдарив одну з них.

  • Що далі?

Спрогнозувати складно. Скоріш за все, НФЛ прийме рішення відсторонити гравця на 6 матчів (це максимальний термін за домашнє насильство). Але спершу Ханту потрібно знайти команду.

Зважаючи на його рівень та вік (усього 23 роки), бажаючих підписати Каріма Ханта буде чимало. Команди лише чекатимуть, поки шум навколо відео спаде, адже поки ніхто не буде готовий підписати гравця, якого звинувачують в побитті жінки.

  • Хто такий Карім Хант?

23-річний ранінбек, який проводить другий сезон в НФЛ. За підсумками минулого сезону він набрав найбільше ярдів серед ранінбеків — 1 327 ярдів.

Хант НФЛ Канзас-Сити Чифс Карим
Карім Хант — один з кращих ранінбеків Ліги, Getty Images

У цьому сезоні в його активі 824 рашін ярди та 378 ярдів на прийомі.

Усього Хант провів 27 матчів за Канзас-Сіті Чіфс, в яких оформив 25 тачдаунів та сумарно набрав 2 984 ярди.Добавить комментарий
Читайте также
сегодня, 16:43
2783
2
сегодня, 16:43

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?