УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Чотири медалі на двох. Романчук і Бех — головна пара українського спорту

...

На Євро вони підіймалися на п’єдестал у кожному старті, в якому брали участь.

Чотири медалі на двох. Романчук і Бех — головна пара українського спорту
instagram.com/marynabekh/

Марині Бех усе ніяк не вдавалося показати свої найкращі стрибки на міжнародному дорослому рівні: на Олімпіаді вона вийшла у фінал, але безпосередньо там не виконала жодної успішної спроби, а на минулорічному чемпіонаті світу не пройшла кваліфікацію. Єдиними серйозними досягненнями Бех залишалися дві бронзи Євро на юніорському та молодіжному рівнях.

Усе змінилося в Берліні. Марина Бех у вольовому стилі продемонструвала найкращі стрибки сезону, зачепившись за срібло в останній спробі. Це її перша доросла медаль на міжнародних стартах.

За стрибками Марини у фіналі з перших рядів спостерігав її наречений, плавець Михайло Романчук, який попереднього тижня здобув два золота та одне срібло на Євро з плавання. Медалі великих турнірів для нього — не новинка, він уже підіймався на п’єдестал навіть на чемпіонаті світу.

Михайло Романчук: провал на Олімпіаді як рушійна сила успіху

У Берлін Романчук прилетів спеціально заради моральної підтримки Марини. Після повернення з Глазго (там проходило Євро з плавання) Михайло побув буквально один день в Києві, і взяв рейс на Берлін. Це, по суті, вперше він поїхав спостерігати за стрибками своєї дівчини.

Два роки тому на Олімпіаді в Ріо вони лише познайомилися, а минулого року, коли Бех стрибала на чемпіонаті світу, Романчук якраз летів на Універсіаду. Змоги особисто підтримати Марину у нього раніше фактично не було. Та й взагалі, Марина і Михайло проводять час разом не так часто: усе через різні підготовки до стартів у плавців та атлетів.

Але Берлін Романчук не пропустив — він прилетів у якості «особистого тренера». Принаймні, таким типом акредитації Михайло похвалився в Instagram.

Прилетів недарма. Бех стрибала не в останню чергу заради хлопця, про що сказала в коментарі після фіналу: «Коли я потрапила в фінал, і дізналася, що Міша приїде… А у нього три медалі чемпіонату Європи… Мені просто хотілося, аби він теж був щасливий, і щоб не розчарувала ні себе, ні тренера, ні свою найріднішу людину».

Нареченого Бех точно не розчарувала: її вольовий останній стрибок, навпаки, мав заразити впевненістю та гордістю усіх навколо. Тепер у Бех та Романчука є чотири медалі Євро-2018 — вони підіймалися на п’єдестал у кожному старті, в якому брали участь.

Що далі?

«Для мене сезон закінчився, тепер довгоочікувана відпустка, яку чекав 48 тижнів. Зараз буде підготовка до весілля, яке відбудеться 2 вересня. А далі медовий місяць», — заявив на днях Михайло Романчук. Плани головної пари українського спорту на найближчий час цілком зрозумілі. Заслужили.

Бех Романчук Украина спорта
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
10 декабря, 19:41
755
10 декабря, 19:41
09 декабря, 13:35
479
09 декабря, 13:35
18 ноября, 14:49
360
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?