Магучих: «Нагода стати чемпіонкою світу в мене ще обов’язково буде»

...

18-річна українка виграла срібну медаль чемпіонату світу з легкої атлетики у Досі.

Магучих

Ярослава Магучих. Фото - Getty Images

Українська легкоатлетка Ярослава Магучих поділилася враженнями від свого виступу на чемпіонаті світу з легкої атлетики-2019 у Досі в інтерв’ю сайту glavcom.ua.


— Три місяці тому на етапі Діамантової ліги в Юджині ви стали наймолодшою в історії атлеткою, якій підкорилася висота два метри. Чи мали перед чемпіонатом світу плани переступити відразу через дві висоти?

— Тренер налаштовувала мене на підкорення 2,02. До цього я була готова і взяла висоту з першої спроби. Завдання було виконане і Тетяна Володимирівна сказала, цього досить. Але мені захотілося стрибати ще.

— Довго переконували у зворотньому?

— Ні. Тренер швидко погодилася і дала пораду: «Зробиш усе те саме. Все дуже гарно». Мабуть, до третьої спроби я зібралася психологічно і стрибок вийшов успішним. Це круто і незабутні емоції.

— Найпоширеніша думка, яку можна прочитати поміж уболівальників – другої нагоди стати чемпіонкою світу може й не бути. Але від подальшої боротьби ви відмовилися добровільно.

— Не маю ні грама жалю, що завершила змагання. До того перевершила саму себе і вважаю, що в мене ще все попереду. Думаю, нагода стати чемпіонкою світу в мене ще обов’язково буде.

— Ласіцкене стала триразовою чемпіонкою світу. Коли вона в секторі, це тисне морально?

— Для мене в цьому вже немає нічого нового. Ми змагалися поряд на етапах Діамантової ліги. Марія дуже сильна, але під час змагань я думаю не про суперниць, а змагаюся найперше сама з собою.

— Юлія Левченко, вперше підкоривши двометрову висоту на попередньому чемпіонаті світу, визнала, що для неї то був своєрідний психологічний Рубікон. Невже у вас інакше?

— Стрибнула, пораділа і зрозуміла, що треба готуватися далі. Так було три місяці тому в Юджині. Те саме відчуваю й зараз, підкоривши 2,04 і встановивши молодіжний світовий рекорд. Тепер мої думки вже пов’язані з наступним сезоном. Не хочу зупинятися і загадувати. В майбутньому мене мотивує участь на Олімпіаді в Токіо.

— Гадаєте, на Олімпіаді для перемоги треба буде стрибати ще вище, ніж на 2,04?

— Цього не спрогнозуєш. Минулу Олімпіаду виграла дівчина з результатом 1,97. А зараз у Досі Юля Левченко з двома метрами залишилася четвертою. Передбачити результати не можна перед жодними змаганнями. Зрозуміло, що боротьба буде найгострішою.

— Про особливості катарської спеки впродовж чемпіонату світу не говорив хіба лінивий. Ви не згадали й словом.

— Не згадала, бо навесні вже змагалася там і приблизно розуміла, чого очікувати. Це допомогло. Як і нагодився той досвід з іншої причини. Після приїзду не встигла зробити розминку на основному стадіоні. Але я знала, що то за стадіон, яка там доріжка ще з травня. Тому той пропуск на мені не позначився. Кондиціонери на стадіоні мені теж не заважали, бо погода ввечері була доволі комфортною. Спекотною її б не назвала. Думаю, умови для змагань були оптимальними. Не спека і не холод.

— Цьогоріч ще плануєте десь виступати?

— Вже ні. Мабуть. Найближчим часом розпочнемо збір у Чорноморську на Одещині. А з планом на наступний рік ще не визначилися. Відпочинемо трохи і обговоримо з тренером, де будемо стартувати і як готуватися.


18-річна українка здобула срібну медаль у стрибках у висоту, встановивши особистий рекорд с результатом 2,04 метри. Також Магучих встановила новий світовий рекорд серед спортсменок віком до 20 років.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
вчера, 10:20
3
1
вчера, 10:20
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?