Лента новостей

Никифоров несподівано взяв бронзу в стрибках в довжину на Євро

Сергій Никифоров виконує найкращу спробу, Getty Images
Третя медаль для України на чемпіонаті Європи.

Сергія Никифорова вважали однією з темних конячок чемпіонату Європи, а для статусу претендента на медаль українцеві не вистачало одного – стабільності. Попри це, він підходив до Берліна з третім результатом сезону в Європі.

У кваліфікації Никифоров здобув необхідний результат лише в останній спробі, а уже в фіналі він вирішив не відкладати справи на потім: 7.97 м в другій спробі дозволили йому вийти на друге місце. У третій спробі Сергій виконав другий найкращий стрибок в сезоні, показавши 8.13 м. Його реакція після виконання – безцінна.

Після цієї спроби українець піднявся на перше місце, яке втримував до передостаннього раунду. Тоді найкращий стрибок вечора виконав грек Мілтіадіс Тентоглу, котрий стрибнув на 8.25 м. Никифорова відтіснили на друге місце.

А в останній спробі Никифоров втратив ще позицію: німець Фабіан Геінль повторив результат українця, і він стрибнув так уже вдруге за вечір. Тому він опинився вище. І хоча Сергій стрибав після німця, перевершити показник йому не вдалося. Як наслідок, бронза.

Для Никифорова і такий результат – справжній успіх. Два роки тому українець продемонстрував 21-й результат на Євро (третій з кінця), рік тому на чемпіонаті світу Сергій посів 30-е, передостаннє місце. Щоправда, минулого року він також став бронзовим призером Євро у закритих приміщеннях.

Для України це третя медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики: раніше золото та срібло виграли представники спортивної ходьби на дистанції 50 кілометрів.

ОНОВЛЕНО. Шість делегацій (включно з українською) подали протест на підсумкові результати. Їм здавалося, що техніка неправильно порахувала дальність стрибків учасників. У підсумку, результати було трохи підкориговані, але на місцях це не позначилося. Никифоров залишився третім.Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?