Прищепа та Ляхова відібралися в фінал на 800 м на Євро

...
Ольга Ляхова, Getty Images
З різною складністю, але українки пройшли в фінал.

Півфіналів на жіночій 800-метрівці всього два, тобто з кожного забігу напряму кваліфіковували три спортсменки, а ще дві добиралися по часу.

Порівнювати забіги нереально: у першому була тактична боротьба, тоді як у другому дівчата бігли на найкращі результати в кар’єрі. У першому перемогла українка Наталя Прищепа, чинна чемпіонка Європи, котра показала дуже впевнений фініш. У другому з п’ятим результатом змогла пройти в фінал ще одна українка, Ольга Ляхова.

Ляховій відверто пощастило — вона передчасно додала на фініші, тому останні метри ледве добігала. Спершу втратила третє місце, потім четверте, а на фініші виграла в шостої позиції 0.05 секунди.

Фінал 800-метрівки відбудеться в п’ятницю, 10 серпня. Початок вирішального забігу — о 22:20.