Збірна з баскетболу пробігла разом з дітьми-аутистами та драма на чоловічих 10 км — у Києві відбувся Intersport RUN UA

...
Головна подія вихідних.

За програмою бігових змагань відбулися три індивідуальні забіги на дистанціях – 10 км, 5 км, 2 км та змагання зі скандинавської ходьби на 5 км, а ще – командний забіг Intersport team Run UA 4×5.

На головній десятикілометровій дистанції з самого старту утворилась група з трьох спортсменів, які й подолали разом практично весь маршрут та розіграли нагороди на останньому кілометрі. Одразу за переможцем Дмитром Сіруком, на відстані 4 десятих секунди, фінішував Руслан Савчук (31:36,97), а ще через 7 десятих фінішну лінію перетнув Дмитро Дідоводюк (31:37,69).

У жінок першою фінішну лінію перетнула Наталія Стребкова з результатом 34:42,65. На відстані 36 секунд від переможниці фінішувала Дар‘я Михайлова, її час 35:19,48, а бронзовою призеркою стала Юлія Байрамова з результатом 38:20,28.

Кожен фінішер головної дистанції (10 км) отримав пам’ятну медаль, а переможці – сертифікат мережі спортивних магазинів INTERSPORT на 12 000 гривень.

Дистанцію 500 метрів разом з дітками-аутистами подолали усі гравці національної збірної України з баскетболу (серед яких були Олексій Лень, Святослав Михайлюк та Юджин Джетер Пух), які наразі готуються до відповідального відбіркового матчу чемпіонату світу проти команди Іспанії.

Забіг INTERSPORT RUN UA 2018  став п’ятим стартом заходів Run Ukraine Running League 2018, що об’єднує сім бігових змагань у п’яти містах України. Цей старт відкрив великий осінній змагальний сезон, випробувавши як професійних атлетів, так і долучивши до бігу велику кількість любителів спортивного способу життя.