Лента новостей

Як виглядає збірна команда Динамо і Шахтаря в FIFA 19

Тайсон празднует забитый гол в ворота Арсенала, shakhtar.com
Майже без гравців Динамо.

FIFA 19 нарешті вийшла. А разом з офіційним релізом гри з’явилися рейтинги українських клубів. Динамо та Шахтар отримали однаковий рейтинг — чотири зірки. Щоправда, у Шахтаря загальний рейтинг на один бал краще — 76 проти 75.

Що ж стосується найкращих гравців за позиціями, то тут FIFA куди кращі скіли надала гравцям донецького клубу. При підборі найкращого стартового складу з гравців Динамо та Шахтаря, в стартовий склад потрапляють лише два динамівці.

Який чином формувався склад? Вибрана схема 4-2-3-1, яка є основною у симуляторі для Динамо та Шахтаря. Позиція на полі діставалася найсильнішою гравцю за рейтингом.

  • Воротар — Андрій П’ятов (78)

У Андрія П’ятова перевага в 2 бали над Денисом Бойком. В основному, розробники FIFA 19 бачать перевагами П’ятова гру ногами — 82 проти 68, та кращу гру в рамці — 80 проти 74.

  • Правий захисник — Богдан Бутко (75)

Вибір тут справді був: у Богдана Бутка такий ж рейтинг, як у Миколи Морозюка. Але завдяки тому, що потенційно картка Бутка може розвинутися до більшого рейтинга — у старті саме він. Томаш Кенджьора з Динамо може похвалитися рейтингом 74, що на бал слабше, ніж у головних конкурентів.

  • Центральні захисники — Ярослав Ракицький (80), Іван Ордець (76)

Безальтернативно для Динамо. Ярослав Ракицький перемагає за рейтингом серед усієї ланки захисту український клубів — у нього 4 бали переваги над найближчим конкурентом. Іван Ордець випереджає Сергія Кривцова та Тамаша Кадара на один бал.

  • Лівий захисник — Ісмаїлі (79)

Исмаили, shakhtar.com

Аналогічно. Ісмаїлі на 2 бали за рейтингом випереджає Сідіклея, на 4 — Йосипа Піваріча. Одна з головних переваг донецького бразильця — швидкість, яка складає 84.

  • Опорні півзахисники — Тарас Степаненко (80), Сергій Сидорчук (77)

Тарас Степаненко в опорній зоні нагадує Ярослава Ракицького в захисті — безальтернативний пік. У Степаненка хороші захисні показники, також непоганий рейтинг ударів і не найгірше володіння м’ячем. Поруч з Тарасом гратиме Сергій Сидорчук (перший гравець Динамо у складі), якому розробники поставили рейтинг 77.

  • Правий вінгер — Марлос (82)

Позиція, на якій боротьба була найзапекліша. У Віктора Циганкова рейтинг 79, але він не потрапить в основу, оскільки Марлос з його 82 є не лише одним з двох найкращих гравців обох команд, але водночас найсильнішим українцем. Циганкову, на думку розробників, ще є куди рости, особливо в плані фізики та володіння м’яча.

  • Атакувальний півзахисник — Тайсон (82)

Тут мав би бути Денис Гармаш (рейтинг — 78), але замість нього в складі Беньямін Вербіч, тому в центрі поля Тайсон. Порівнювати Тайсона можна хіба з Марлосом, але і в цьому нема особливого сенсу: швидкість 93 перетворює бразильця на неймовірно крутого гравця для FIFA 19.

  • Лівий вінгер — Беньямін Вербіч (79)

вербич динамо киев
Беньямин Вербич, @DynamoKyiv

Одразу уточнення: найкращий лівим вінгером є Тайсон з рейтингом 82. Але його перемістили в центр поля, віддавши місце в старті словенцю. У Вербіча погані показники ударів, що впливає на його потенціал. Мабуть, в EA не бачили, як Беньямін запалював в центрі нападу в останніх турах УПЛ.

  • Форвард — Жуніор Мораєс (75)

Як і в реальності, найпроблемніша позиція для обох команд. У Мораєсе рейтинг 75 і він на один бал випереджає Кайоде та Артема Бєсєдіна. Але 75 для основи найкращого клубу — то таке.

Резерв: Бойко (76) — Морозюк (75), Кривцов (75), Кадар (75), Сідіклей (77) — Алан Патрік (76), Буяльський (75) — Циганков (79), Коваленко (74), Гармаш (78) — Кайоде (74) Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?