УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Екс-тренер Мотора Ромбель: рівень чемпіонату України — одна з головних причин невдач в Лізі чемпіонів

...

Патрік Ромбель - про календар Ліги чемпіонів та причини провального старту в Лізі чемпіонів, які призвели до звільнення.

Екс-тренер Мотора Ромбель: рівень чемпіонату України — одна з головних причин невдач в Лізі чемпіонів
Патрик Ромбель, google.com

Польський тренер Патрік Ромбель очолив Мотор перед початком минулого сезону, підписавши контракт на два роки. У минулому сезоні 34-річний Ромбель виграв чемпіонат, Кубок та Суперкубок України, не програвши жодного матчу. У Лізі чемпіонів Мотор під керівництвом поляка посів друге місце в групі D і програв в стикових матчах данському Ск’єрну.

Перед початком нового сезону Мотор відкрив відреставровану арену «Юність» і вперше потрапив в групи A/B Ліги чемпіонів. Керівництво клубу поставило перед Патріком одне завдання — вийти з групи. Для цього Мотору потрібно фінішувати не нижче 6-го місця (у групі 8 команд).

Чемпіон України стартував в Лізі чемпіонів з чотирьох поразок, після чого Патріка Ромбеля було звільнено. Він пропрацював в Запоріжжі трохи менше 1 року 4 місяців.

Про звільнення

Чи стало несподіваним звільнення? Результатів нема, кожен раз проскакувала така думка. Але я все одно хотів працювати, хотів виконати завдання, яке переді мною поставили. Вийшло, як вийшло. Все закінчилося, треба подумати, що не вдалося зробити краще і рухатися далі.

Чи були розмови з керівництвом? Перед матчем з Фленсбургом (четвертий тур Ліги чемпіонів, — прим.) тільки дізнався, що може так трапитися. Був трохи готовим, після поразки в матчі знав, що наступного шансу не буде.

facebook.com/handball.club.motor

Про причини стартових невдач в Лізі чемпіонів

По-перше, треба сказати, що ми грали на старті з чотирма серйозними суперниками. Удома грали проти ПСЖ — це учасник Фіналу Чотирьох, проти Пік Сегеда — команда, що дуже підсилилася, буде також боротися за Фінал Чотирьох. На виїзді грали проти Фленсбурга і Ск’єрна, який в минулому сезоні в Данії обіграв і нас, і Веспрем. Це були серйозні команди, зрозуміло, що в цих матчах ми не були фаворитами. Тому перша причина, це рівень суперників.

По-друге, нам трохи не вистачало. У грі проти Пік Сегеда (поразка 31:32, — прим.) був шанс наприкінці матчу вирвати нічию. Думаю, якби ми взяли тоді очко, усе було б нормально.

Думаю, усі розуміють в Європі, та навіть в Україні, що ми попали в групи А/В, де за кожну перемогу треба боротися, ніхто нас не вважатиме фаворитами. Календар хтось так склав, що ми на початку грали проти цих чотирьох команд. Далі буде гра з Загребом (у неділю, 14 жовтня, — прим.), де вдома більше шансів взяти два очки, та навіть одне очко і продовжувати боротьбу за вихід в 1/8 фіналу. Також Загреб і Цельє не назвати легкими суперниками. Зараз всі команди підсилилися, ми граємо проти найвищого рівня в Європі.

Про ігрові проблеми в захисті

Проблеми в центрі захисту? Це ваша думка, не можу до кінця погодитися. Ще раз: граємо проти найсильнішого рівня в Європі. Якщо хтось думав, що цей рівень буде схожий на рівень гру C/D, то гляньте на Віслу Плоцьк — у минулому сезоні команда взяла 6 очок в групах A/B, а тепер здобуває легкі перемоги в C/D. Є велика різниця, не можна порівнювати ці групи. Якщо хтось хоче порівнювати групи A/B і C/D, значить він чогось не розуміє — це інший рівень.

facebook.com/handball.club.motor

Про рівень чемпіонату України

Чи позначилася на грі слабкість чемпіонату? Звісно. Це одна з головних проблем — крім ЗТР в Україні нема суперників, які вимагають щось від Мотора. Не можу сказати, що гравці не грали на 100%, але якщо ти виграєш після першого тайму 10-15 м’ячів, то дуже важко вийти на другий тайм і грати на такому ж рівні. Це проблема.

Але не хочу жалітися, що це головна причина. Треба зводити все до себе: я знав, куди приходжу, які проблеми будуть, але все одно хотів виконати завдання. Якщо треба шукати винних — я перший. Я погодився, не виконав і взяв на себе відповідальність.

Про подальші плани

Що далі? Поки такий момент сезону, коли у всіх є тренери. До січня хочу розібрати період в Моторі, подивитися, що міг зробити краще чи гірше. Використати цей час для себе: хочу розвиватися і не повторювати помилок, яких припустився тут. Уже потім, думаю, буду шукати якісь варіанти. Поки нема якогось конкретного варіанту, якоїсь команди.

А взагалі, дуже задоволений, дуже радий, що мене запросили в Мотор, що дали шанс. Я зробив свою роботу не на 100%, а на 110%. Знаю, що робив помилки, але нічого краще не міг зробити. Дуже задоволений, що тренував на такому рівні, сподіваюся, що повернуся на цей рівень і ще буде шанс грати в командах Ліги чемпіонів.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?