Мотор програв четвертий матч поспіль в Лізі чемпіонів

...
Мотор в атаці проти Фленсбурга, twitter.com/SGFleHa
Чемпіон України досі без очок.

У гості до німецького Фленсбурга-Гандевітта Мотор їхав з єдиною метою — набрати перші очки в Лізі чемпіонів. Стартові три матчі чемпіон України провів по-різному, але завершив однаково — поразками.

Перший тайм гри в Німеччині Мотор може записати собі в актив: гра була в’язкою, українці майже не провалювалися в центрі захисту. Був період, коли гості вийшли вперед на два м’ячі. Але краще кінцівку тайму провели господарі — вони перетворили рахунок 7:9 в 13:11 та пішли на перерву за переваги в два м’ячі.

Усе пішло не так у другому таймі: Мотор не забивав занадто багато атак, відтак змушений був ризикувати і знімати воротаря. Але гра в більшості теж не принесла результату: українці не покращили гру в нападі, натомість чимало голів пропустили в порожні ворота.

Різниця в -2 перетворилася в -7 — Фленсбург спокійно довів матч до переможного кінця, а Мотор знову програв. Четвертий матч = четверта поразка. Чемпіон України остаточно закріпився на останньому місці в групі В.