Мотор програв другий матч на старті Ліги чемпіонів

...
Мотор у виїзній грі проти Ск'єрна, twitter.com/SkjernHaandbold
Запорожці нічого не змогли зробити проти данського Ск'єрна.

Саме Ск’єрн вибив Мотор у минулому розіграші Ліги чемпіонів, тому виїзд українців в Данію був напрочуд принциповим. До того ж, запорожцям потрібно було набирати перші очки в Лізі чемпіонів після поразки під ПСЖ.

Утім, старт матчу Мотор провалив — гості закинули всього 2 м’ячі за стартові 10 хвилин, а відставання склало уже 5 м’ячів. У подальшому впродовж тайму українці мали декілька можливостей скоротити різницю в рахунку, але ніяк не могли скористатися з нею. Занадто багато провалів в центрі захисту було, а також дуже часто Мотор втрачав м’ячі в атаці. Як наслідок, 19:14 після першого тайму на користь Ск’єрна.

Старт другого тайму — найкраща 10-хвилинка від Мотора. Українці щільно грали в захисті, багато перехоплювали та змушували нервувати суперників — гості скоротили різницю в рахунку до «-1».

Треба було добивати Ск’єрн, але на перший план вийшли нерви: дуже багато вилучень, знову провали в центрі захисту. Данці змогли знову збільшити перевагу до трьох м’ячів, а потім і до «+5». Більше в гру Мотор так і не повернувся.

Поразка 33:37 — Мотор програв другий матч на старті Ліги чемпіонів та закріпився на останньому місці в групі В. У Ск’єрна чотири очки (з чотирьох) та місце на вершині таблиці.