Україна була близька до камбеку, але провалила кінцівку у вирішальному матчі відбору на ЧС-2019
...

...
Фото, handball.net.ua
Перший матч, він ж одразу вирішальний, і поразка.

Оскільки Україна не вийшла на Євро-2018, то аби пробитися у плей-оф відбору на ЧС-2019, синьо-жовтим треба подолати груповий етап кваліфікації. У групі українок — чотири команди, матчі триватимуть три дні, а в плей-оф виходить лише переможець групи.

У першому ж матчі Україна грала проти головних суперниць, збірної Словаччини. Зіграла невдало.

Словаччина двічі вибила українок з колії в кінцівках таймів, здобувши доволі відчутну перемогу з різницею в 4 м’ячі. У першому таймі словачки вигравали по ходу усієї 30-хвилинки, але наприкінці тайму довели різницю до +4 (17:13).

Після перерви Україна суттєво додала, грала з двома лінійними та доволі швидко відігралася. Вирішальних моментів було два, в обох брала участь Вікторія Борщенко, і двічі капітан команди підвела. Спершу вона не реалізувала швидкий перехід з оборони в атаку при 29:30, а потім не забила з очевидної позиції при 31:33.

Кінцівка знову залишилася за Словаччиною: рахунок 29:29 перетворився в 36:32 на користь господарів поля. Перший матч Україна програла і суттєво знизила шанси на вихід в плей-оф відбору.