Збірна Данії з гандболу — те саме, що Німеччина в футболі, Сполучені Штати в баскетболі, Канада в хокеї

...

Про суперника збірної України з гандболу.

Дания гандбол

facebook.com/pg/ihf.info

Чоловіча збірна Данії з гандболу — національна команда Данії з гандболу, яка виступає на літніх Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, а також в інших турнірах і товариських матчах. Олімпійський чемпіон 2016 року, чемпіон світу 2019 року, дворазовий чемпіон Європи (2008 та 2012).

Датська збірна ще з 1930-х років вважалася одним з лідерів світового гандболу, але аж до 2008 року їм не вдавалося перемогти ні на Олімпійських іграх, ні на чемпіонатах світу або Європи. Однак за наступні 11 років їм вдалося виграти всі три головні турніру світового гандболу: в 2008 і 2012 роках вони стали чемпіонами Європи, в 2016 році скандинавська команда вперше в своїй історії завоювала медалі на Олімпійських іграх, і вони відразу опинилися золотими, а в 2019 році збірна Данії виграли домашній чемпіонат світу, що проводився спільно з Німеччиною.

При цьому саме на чемпіонаті світу датчани вперше в своїй історії зуміли виграти всі матчі на турнірі, здобувши 10 перемог в 10 іграх. Цілий ряд гравців зумів виграти в складі збірної всі три турніри, серед яких можна виділити таких гандболістів, як Міккель Хансен, Ніклас Ландін Якобсен, Рене Тофт Хансен, Хенрік Тофт Хансен, Лассе Сван.

Відбір на Євро-2020 данці розпочали вдома з перемоги саме над збірною України (30:24). Наступний матч проти Фарерських островів був для збірної Данії легкою прогулянкою (35:17). Але збірна Чорногорії довела що олімпійських чемпіонів та чемпіонів світу можна перегравати (31:32), щоправда в матчі-відповіді данці встановили статус-кво (37:26).

Ну а вже 12 червня, збірна Данії завітає до Києва де екзаменуватиме збірну України. Нашим хлопцям дуже потрібна перемога задля виходу в фінальну частину Євро-2020

Квитки на матч можна придбати на сайті Esport.in.ua.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
вчера, 10:20
3
1
вчера, 10:20
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?