Україна виграла перше золото на Юніорській Олімпіаді

...
Катерина Чорінй після перемоги, фото - НОК України
17-річна Катерина Чорній - Олімпійська чемпіонка у фехтуванні на шпагах.

У другий день Юніорської Олімпіади-2018 Україна здобула другу медаль, і першу золоту. Її завоювала шпажистка Катерина Чорній.

У груповому етапі українка виграла чотири дуелі з шести і посіла друге місце. У 1/8 фіналу вона впевнено здолала представницю Казахстану, а вирішальна сутичка відбулася в чвертьфіналі. Чорній лише в овертаймі зуміла здолати угорку Кінгу Декані — 14:13.

У півфіналі та фіналі Катерина зустрічалася зі своїми суперницями з групи. Спершу українка взяла реванш за поразку в чешки Вероніки Білєшовою, а згодом вдруге за день перемогла представницю Гонконгу Кайлін Сіян Хсіє.

У фіналі Чорній довелося максимально проявити характер: обидві дівчини не хотіли ризикувати та помилятися, тому в першому періоді вони не нанесли жодного результативного уколу. У другому періоду перевагою заволоділа Кайлін — 5:2. Але потім Катерина переломила хід матчу та перемогла 11:9.

Це перша в історії України медаль на Юніорських Олімпіадах з фехтування. На Іграх-2018 українська збірна здобула уже дві медалі: перша в активі дзюдоїста Олега Вередиби.

У вас есть модный мессенджер Телеграм? ДА / Нет.