Українець Зантарая переміг росіянина та вийшов в бронзовий фінал ЧС

Георгій здолав віце-чемпіона світу.

Українець Зантарая переміг росіянина та вийшов в бронзовий фінал ЧС - Боевые искусства

Георгий Зантарая, judokramatorsk.info

Георгій Зантарая дійшов до чвертьфіналу чемпіонату світу у ваговій категорії до 66 кг, але там іппоном поступився японцю Хіфумі Абе (чинний чемпіон світу). Але вихід в 1/4 фіналу дозволив Зантараї потрапити у втішні раунди.

Першим суперником українця був росіянин Міхаїл Пуляєв — віце-чемпіон світу-2017. Зантарая більше атакував, був двічі близький до ваза-арі, але росіянин двічі викручувався. Один ефектний сейв також на рахунку українця.

За 4 хвилини набрати очки не вдалося нікому, а на початку додаткового часу Зантарая провів ефектну контратаку, заробивши ваза-арі. Цей прийом моментально приніс йому перемогу.

У матчі за бронзу Георгій Зантарая боротиметься з представником Ізраїля, Талом Флікером. Сутичка розпочнеться приблизно о 16:45 за Києвом.