Sportarena

Гімнастка Погранична взяла срібло в художньому багатоборстві на Юніорській Олімпіаді

Христина Погранична зробила максимум.

Гімнастка Погранична взяла срібло в художньому багатоборстві на Юніорській Олімпіаді - Спортивная гимнастика

Христина Погранична на Олімпіаді в Буенос-Айресі, Getty Images

15-річна Христина Погранична кваліфікувалася до фіналу багатоборства з художньої гімнастики з третім результатом. Шансів боротися з росіянкою Дарією Трубніковою, фактично, не було, а от за срібло Христина мала позмагатися з представницями Італії, Болгарії та Білорусі.

По суті, так і вийшло. Погранична прекрасно стартувала, показавши найкращий результат у вправах з колом. Потім був провал з м’ячем, який моментально відкинув її з першого на четверте місце. Ув останніх двох підходах Христина намагалася повернутися на друге місце: росіянка Трубнікова втекла уже занадто далеко.

У кваліфікації вправа зі стрічкою завадила Пограничній фінішувати другою, цього ж разу — саме цей елемент ротації приніс Україні срібло. Христина набрала на 0.8 балу більше, ніж італійка Таліса Торретті — цього вистачило, аби ліквідувати відставання в 0.35 балу і обігнати суперницю.

Підсумкове відставання від Трубнікової склало понад 4 бали, але найголовніше — це срібло, вигране в запеклій боротьбі.

Тепер в активі збірної України 16 медалей на Юніорській Олімпіаді — 5 золотих, 5 срібних та 6 бронзових нагород. Попереду ще два змагальні дні, Україна точно здобуде ще три медалі. 


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena