Sportarena

Україна здобула ще дві нагороди на Юніорській Олімпіаді. Перша в плаванні та спортивній гімнастиці

Срібло і бронза в активі українських спортсменів.

Україна здобула ще дві нагороди на Юніорській Олімпіаді. Перша в плаванні та спортивній гімнастиці - Олимпийские виды спорта

Денис Кесіль пливе до срібла, Getty Images

Український плавець Денис Кесіль з найкращим часом кваліфікувався в фінал 200 метрів батерфляєм, що робило його одним з головних претендентів на перемогу. Але у вирішальному запливі 17-річний Денис занадто довго набирав темп.

Після стартової 100-метрівки він був 5, відстаючи від лідера на півтори секунди. На фініші Кесіль «наплив», піднявся на друге місце і відіграв півсекунди, але не більше. Срібна медаль для українця.

У другому фіналі дня для України змагалася 15-річна Анастасія Бачинська. Вона боролася за медаль у дівчачому багатоборстві зі спортивної гімнастики. Українка кваліфікувалася до фінал з призовими місцями у всіх чотирьох дисциплінах, показавши другий загальний результат.

У принципі, схожий рівень Анастасії вдалося підтвердити у фіналі: українка на трьох снарядах входила в топ-3 і до останнього боролася за срібло. Несподівано Бачинська припустилася найбільше помилок під час вільних вправ (коронна дисципліна), що позбавило її срібла — Анастасія обмежилася третім місцем.

Після п’яти змагальних днів Україна посідає 14-е місце в медальному заліку. В активі синьо-жовтої команди 5 медалей (2 золота, 1 срібло і 2 бронзи).


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena