Заступник міністра культури, молоді та спорту Шумілін: не рекомендую проводити збори за кордоном через епідемію коронавірусу

...

Через масові захворювання на невизначений термін був відкладений ряд спортивних заходів.

Заступник міністра культури, молоді та спорту Шумілін: не рекомендую проводити збори за кордоном через епідемію коронавірусу

Володимир Шумілін. Фото - google.com

Заступник міністра культури, молоді та спорту Володимир Шумілін звернувся до спортивних громад із проханням щодо проведенням закордонних зборів напередодні Олімпіади-2020. Шумілін підкреслив, що Міністерство посприяє створенню та проведенню тренувальних занять в України.

«Епідемія коронавірусу вже поширилась мінімум на 50 країн — наша пропозиція полягає у тому, щоб усі федерації відмовились від проведення навчальних зборів за кордоном. Міністерство максимально підтримає створення та проведення збори в України».

«Змагання? Нам необхідно уникати штрафів за пропуски турнірів, а також ніхто не забуває про олімпійські ліцензії. На першому місці у виборі між здоров’ям та медаллю, звісно, залишається здоров’я. Наразі від наших колег від Міністерства закордонних справ немає жодних заборон щодо поїздок у інші країни, проте усі рішення щодо участі у змаганнях повинні прийматися зважено та з мінімальним ризиком».

Читайте також: Глава оргкомитета Олимпиады-2020: «Продолжаем подготовку к Играм, невзирая на коронавирус»

Через епідемію коронавірусу були перенесені старти чемпіонатів Японії, Китаю та Кореї, а також були відкладені на невизначений термін Гран-прі Китаю та В’єтнаму.

Нагадаємо, що головою Організаційного комітету з підготовки спортсменів до Олімпіади був призначений нинішній Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Олімпіада в Токіо пройде з 24 липня по 9 серпня 2020 року.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Укрінформ

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?