Sportarena

Українка Лискун — срібна призерка Юніорської Олімпіади зі стрибків у воду

Друге срібло для України.

Українка Лискун — срібна призерка Юніорської Олімпіади зі стрибків у воду - Прыжки в воду

Софія Лискун, Twitter

16-річна Софія Лискун, яка уже вигравала медалі на дорослому Євро, їхала на Юніорську Олімпіаду в статусі однієї з найбільш іменитих спортсменок у стрибках у воду. В попередньому раунді стрибків з 10-метрового трампліна Лискун підтвердила статус, показавши третій результат.

Оскільки результати попереднього раунду переносилися у фінал, то третє місце Софії було важливим результатом. Від другого місця, представниці Мексики, Лискун відділяло 15 балів, а наступну суперницю українка випереджала майже на 50 очок.

У фіналі Софія ідеально виконала лише перший стрибок. Наступні три були змазані, але не менше помилялася і мексиканка. Завдяки цьому малазійська стрибунка, яка була на четвертому місці, зуміла нівелювати відставання — перед останнім раундом саме малазійка йшла другою, випереджаючи на 4 очки Софію, і на 10 очок мексиканку.

Лискун ризикувала залишитися без медалі, оскільки стрибала найлегший стрибок з програми. Однак малазійка провалила стрибок, а зусиль мексиканки не вистачило — Лискун випередила суперницю на півбала.

Як наслідок, Софія Лискун виграла срібло. Мексиканка Гарсія Агундес стала бронзовою призеркою. Золото дісталося представниці Китаю Шан Лі, яка на 60 очок випередила Лискун.

Ця медаль стала шостою для України на Юніорській Олімпіаді. Тепер в синьо-жовтої збірної 2 золота, 2 срібла та 2 бронзи.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena