Публикации
Лента новостей

У Києві вдруге відбудеться командний забіг Be More Human. Триває реєстрація
...

...
Командні випробування, та 7 кілометрів справжньої перевірки на злагодженість та стійкість. “Be More Human” – це шанс стати більш згуртованим. Це шанс стати кращим!

Триває реєстрація на командний забіг з випробуваннями Be More Human. Який вже вдруге відбудеться в Києві.

Наполеглива робота в команді, боротьба зі своїми сумнівами та страхами — основні складові командного випробування Be More Human. Реєструючись на забіг, учасник наважується на важливий крок, приймає виклик, починає своє власне випробування! У кожній команді має бути 6 осіб, двоє з яких протилежної статі. Зібрати команду та зареєструватися необхідно завчасно. Щоб долучитися до проекту Be More Human. не обов’язково бути професійним спортсменом. Достатньо вміти злагоджено працювати у команді, прикладаючи максимум зусиль. Долучайтеся та змінюйте себе ментально, фізично та соціально.

Вже 24 червня, на ВДНГ, команди зустрінуться задля проходження цього неймовірного випробування. Філософія Reebok, яка покладена у глобальную ідею трансформацію людини через фітнес. Бренд підтримує тих, хто не боїться виходити із зони комфорту і тренується на межі своїх можливостей, щоб реалізувати себе на максимум. Створити з себе нову людину, підкорити нові горизонти та йти лише вперед. Ця концепція відображена і в логотипі Reebok — знаку «Дельта», три сторони якої символізують фізичні, інтелектуальні та соціальні трансформації, що відбуваються з нами завдяки інтенсивним тренуванням. Від першого до останнього кроку ви будете працювати командою як єдиний організм.

1080 учасників, та понад 2500 глядачів і вболівальників! Учасників очікує командний забіг на дистанцію 7км та 10 випробувань, щоб перевірити міць команди. Таким чином, майбутні учасники підвищать свій рівень тренованості, перевірять свої сильні та слабкі сторони, навчаться працювати у команді, знайдуть однодумців, з якими зможуть сформувати команду. На сайті bemorehuman.org.ua учасники вже можуть зареєструвати свою команду або, якщо команда ще не сформувалась, заповнити лист очікування, що дозволить іншим однодумцям долучитися до вас.

Переможці будуть визначені з абсолютних переможців, з 1 по 3 місце. Також, з команди переможців серед бігових клубів з 1 по 3 місце, та серед спортивних клубів.

Перша трійка лідерів отримають сертифікати:

За 1 місце — номіналом 30 тисяч гривень,
За 2 мічце — номіналом 24 тисячі гривень,
За 3 місце — 18 тисяч гривень, на придбання товарів в магазинах Reebok.

Приймайте виклик, та починайте своє власне випробування!Теги:
Добавить комментарий
Читайте также

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?