УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

Плотницький — про участь на Євро-2019: мріяв грати за Україну, але не люблю, коли до тебе так ставляться
...

Олег Плотницкий, cev.lu
Капітан збірної України з волейболу в коментарі Sport Arena пожалівся на відсутність зв’язку з Федерацією волейболу України.

Український волейболіст Олег Плотницький, який грає в італійській Серії А, влітку переніс операцію на плечі, через яку пропустив перші чотири матчі відбору на Євро-2019. У листопаді він повідомив, що не братиме участі також в останніх двох відбіркових матчах.

Про контакт волейболіста зі збірною України і Федерацією волейболу Sport Arena поспілкувалася з Олегом Плотницьким. 21-річний гравець жаліється на брак зв’язку з представниками федерації, які не виходили на зв’язок з моменту його травми, а також поставив під сумнів свою участь на Євро-2019.

Інтерв’ю було записане в рамках проекту «Надії спортивного року». Текст про Олега Плотницького

— Чи підтримували з тобою зв’язок після операції і в процесі відновлення тренерський штаб збірної України, представники федерації волейболу?

— Це така, досить болюче тема для мене, бо тренер [Угіс Крастіньш]— молодець, велике дякую йому. Часто дзвонив, питав. Знаю, що дивиться мої ігри, стежить, пише після кожної гри. Лікар зі збірної теж дзвонив.

А щодо федерації — цікаве питання. Оскільки я люблю говорити завжди правду в інтерв’ю, може когось цим спровокую, але нічого страшного. Мені не телефонували, не запитували. Це не те, щоб образливо, але я вважаю, що не остання людина в збірній. Можливо, вони розраховують на молодих, я знаю багатьох молодих, але пока не бачу людей, які могли б замінити мене, [Дмитра] Вієцького, [Тимофія] Полуяна чи [Андрія] Рогожина. Це чотири молоді, які були на Євро в нас (мається на увазі молодіжна збірна до 20 років, яка вигравала срібло Євро-2016, — прим.), потім попали в збірну, і я поки не бачу, хто буде міняти нас. Є [в збірній] досвідчені гравці, вони не те, щоб у віці, але, думаю, їм теж скоро стане не те, щоб нецікаво, а просто фізично складно грати сезон в клубі, а потім приїжджати в збірну. З федерації не було дзвінка, один раз лише мені подзвонив президент [Михайло Мельник] — після операції, але я не зміг підняти слухавку, тому що ще був під наркозом. Після цього з ним не зідзвонювалися.

— Ще в листопаді виклали пост в Instagram, що не гратимете за збірну в січневих матчах відбору на Євро-2019. Це через графік матчів у Серії А, чи були якісь інші причини?

— Мені подзвонив тренер, ми поговорили, я пояснив ситуацію. По-перше, не бачу сенсу їхати на дві гри. По-друге, моє плече хоч і здорове, і лікар дозволив грати, але мені ще багато потрібно зробити, щоб я був впевнений в ньому на всі 100%. У голові я впевнений, але треба, щоб це було в реальності. Після матчів — дуже складно, його потрібно відновлювати, воно болить. Але це нормальна ситуація, адже була операція, ще не всі м’язи відновилися, було хороше навантаження в перших матчах.

Я пояснив цю ситуацію тренеру, до того ж вони вже майже вийшли на чемпіонат Європи — треба взяти одне очко в двох матчах. Думаю, у нас там непогані люди зібратися, вони з легкістю візьмуть це очко і легко кваліфікуються. І мені не треба буде турбувати свій клуб, що знову поїхав до збірної, коли чемпіонат Італії продовжується, і плече відпочине. Ми обговорили це питання з тренером, він мав обговорити його з президентом федерації. Тренер сказав, що мене зрозумів, за це йому дякую, і думаю, що президент федерації мене теж зрозуміє.

Далі буде видно, після сезону буде видно. Ніяких планів після сезону я не будую поки.

— Тобто ваша участь в фінальній частині Євро, якщо Україна туди вийде, під питанням?

— Мені завжди хотілося зіграти з Україною на якомусь великому турнірі, представляти її, це завжди було моєю мрією, але після того, як до тебе так ставляться — коли ти граєш, то граєш, ти красень, але як тільки щось сталося, одразу задню включаємо. Не люблю я так, не люблю. Стараюся не робити, і не люблю, коли так роблять зі мною. Тим більше в такі моменти: якщо глянути трохи вперед, то не бачу нікого. От зараз підуть досвідчені гравці, я не бачу, як буде збірна далі. Сподіваюся, що за роки два у нас ще хтось виросте, будуть великі зірки, але два роки не такий великий термін, щоб виховати хорошого волейболіста.

Щодо моєї участі в Євро-2019 — це буде вирішуватися після того, як Україна туди вийде. Побачимо, що буде літом. Бо думаю, що наші плани зі збірною розминуться влітку. Я весь час зараз відштовхуюся від плеча, від свого здоров’я, як себе себе тіло, бо кажу: фізичні кондиції далекі навіть від тих, що були.

Збірна України посідає перше місце у групі F відбору на Євро-2019 після чотирьох зіграних матчів, набравши 11 очок. Попереду на збірну очікує два матчі: проти Македонії (6 січня, Запоріжжя) та Швейцарії (9 січня, на виїзді). Для виходу на чемпіонат Європи достатньо виграти один з двох матчів.

У випадку успішної кваліфікації, чоловіча збірна України з волейболу вперше з 2005-го року вийде у фінальну частину Євро. Сам чемпіонат Європи-2019 пройде в чотирьох країнах (Бельгія, Франція, Нідерланди, Словенія) з 13 по 29 вересня.Футбол 1: телепрограмма

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?