УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

Президент ФВУ Мельник: «На виконкомі хотіли рекомендувати не викликати Плотницького в збірну, але припинив ці дії ще в коридорі»
...

Олег Плотницький, фото О. Мандзія
Конфлікт з лідером збірної вичерпано?

«Головний тренер вчора розмовляв з ним телефоном. Олег готовий грати за збірну – це головне, що хотів почути тренер. Він не просто хоче, а рветься грати за збірну. Конфлікту в збірній немає, нікому не вдасться розбити нашу команду», — розповів Мельник в інтерв’ю Sport Arena після засідання виконкому ФВУ.

«На виконкомі хотіли засудити дії гравця, рекомендувати не викликати його в збірну, але я припинив ці дії ще в коридорі».

«Навіть якби на виконкомі запропонували висунути питання щодо виключення Плотницького зі збірної, я б його не поставив. Це питання недоречне, це голосування зашкодить нашій збірній».

В кінці грудня минулого року на нашому сайті вийшло інтерв’ю лідера збірної України з волейболу Олега Плотницького, в якому той звернув увагу на відношення до себе з боку Федерації волейболу України, яка не виходила з ним на зв’язок ще з моменту травми плеча.

У відповідь Мельник розкритикував Плотницького і заявив, що у того «зіркова хвороба».

На початку січня головний тренер збірної України з волейболу Угіс Крастіньш дав зрозуміти, що розраховує на капітана команди Олега Плотницького на чемпіонаті Європи, якщо збірна на нього кваліфікується.

Олег Плотницький є дворазовим чемпіоном України та віце-чемпіоном Європи у складі України U-20. З листопаду 2017 року він виступає за італійську Монцу.

Збірна України вийшла до фінальної частини чемпіонату Європи з волейболу. На євротурнірі вона візьме участь вперше за 14 років.

Фінальна частина чемпіонату Європи пройде з 12 по 29 вересня у Франції, Словенії, Бельгії та Нідерландах.Sport Arena снова в Twitter. Подписывайтесь!

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?