Sportarena

Скелетоніст Гераскевич показав другий найкращий результат на етапах Кубка світу

Чудова друга спроба дозволила українцеві фінішувати 12-м.

Скелетоніст Гераскевич показав другий найкращий результат на етапах Кубка світу - Прочие

Владислав Гераскевич показав другий найкращий особистий результат українців в Пхьончхані, Getty Images

Минулого тижня Владислав Гераскевич вперше у сезоні не потрапив в топ-20 на етапі Кубка світу: в Інсбруці він фінішував 22-м, що відкинуло українця на 12-е місце в загальному заліку Кубка світу.

Уже на наступному етапі, в швейцарському Санкт-Моріці, Гераскевич взяв реванш у самого себе. На п’ятому етапі Кубка світу Владислав фінішував 12-м, показавши другий найкращий результат як у цьому сезоні, так і взагалі в кар’єрі на етапах Кубка світу.

Владислав Гераскевич: той, хто пише історію українського спорту

У першій спробі українець показав 17-й результат, що дозволило йому кваліфікуватися далі. У боротьбі за 15-19 місця відставання між скелетоністами було мінімальним, тому все могло змінитися після другого заїзду.

Але Гераскевич не просто покращив свій результат, він провів майже ідеальну спробу. Українець на 0.16 секунди покращив розгін, що одразу позначилося на швидкості проходження треку. У підсумку, Владислав проїхав дистанцію на секунду швидше, ніж у першій спробі!

Це дозволило йому показати 10-й чистий час другої спроби, а в загальній класифікації піднятися на 12-е місце. Минулого року, що цікаво, Владислав був лише 27-м в Санкт-Моріці.

На попередніх етапах Кубка світу Гераскевич фінішував 9-м, 17-м, 14-м та 22-м.

Перемогу в гонці здобув кореєць Юн Сунбін, який на 0.2 секунди випередив росіянина Алєксандр Трєтьякова. Третє місце теж за росіянином — Нікіта Трєгубов у двох заїздах показав другий результат, але в підсумку фінішував третім.

Виділити можна 8-е місце Мартінса Дукурса — латвієць провалився в першій спробі, кваліфікувався лише з 20-м результатом, а за підсумками другої спроби зумів відіграти 12 місць.

Успішний виступ Владислава Гераскевича дозволив йому повернутися в топ-10 загального заліку Кубка світу — українець йде на 10-му місці після п’яти етапів. У боротьбі за перше місце Юн Сунбін на одне очко випереджає Третьякова.


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Теги: Прочие

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena