Sportarena

Фанат Динамо, известный футболкой со свастикой, идет на выборы в Верховную Раду

Ультрас Динамо Ростислав Карпич, фото которого в футболке со свастикой стало известно на весь мир, баллотируется в Верховную Раду. Он стал кандидатом в народные депутаты по 213 мажоритарному округу в Киеве (Троещина). Об этом сообщает Tribuna.com.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

ТОВАРИШІ ТРОЄЩАНЦІ Ми «офіційно» розпочали кампанію. І ось що я хочу сказати. Протягом усієї передвиборчої кампанії (і в подальшому теж) я разом з друзями знаходитимусь на окрузі. За цей час ми хочемо знати про все, що стосується життя тут: у тому числі, про неприпустиму поведінку щодо жителів і всі неприємні ситуації. Ми хочемо зібрати інформацію про всі проблеми району. Більш за все — про ті, які не вирішуються роками, адже вони, як правило, найбільш болючі. Ми хочемо знати, як мешканці хочуть розвивати місто навколо себе: Київ — це не тільки про проблеми, але й про можливості. Допоможемо кожному, кому це потрібно. Дамо простір для розвитку усім, кому його не вистачає.

Публикация от #KarpychRostyslav (@rostichai)

Карпич состоит в группировке ультрас Динамо Родичі. В 2015 году после финала Кубка Украины Динамо — Шахтер он выбежал на поле НСК Олимпийский в футболке со свастикой. Фотографии фаната разошлись не только по украинским медиа, но и по СМИ всего мира, особенно британской прессы, которая периодически обвиняет Украину в разгуле неонацизма.


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena