Львів подасть заявку на проведення зимових Олімпійських ігр у 2030 році

...

Україна може стати господаркою величезного спортивного свята.

Львів подасть заявку на проведення зимових Олімпійських ігр у 2030 році

Бубка, Садовий. Фото - прес-служба ЛМР

Львів готовий взяти участь у суперечці на право приймати зимові Олімпійські ігри у 2030 році, а також проводити юнацькі зимові Олімпійські ігри 2028 року. Про це сьогодні, 24 жовтня, заявив міський голова Львова Андрій Садовий під час відкритої зустрічі з президентом НОК України Сергієм Бубкою.

«Я щойно зустрічався з молодими львів’янами. Вони попрохали вибороти право для Львова бути містом-господарем Зимової Олімпіади 2030 року. За два роки до цього — у 2028 році — ми готові прийняти молодіжні зимові Олімпійські ігри», — цитує Андрія Садового прес-служба Львівської Міської Ради.

«Ми почали цей процес, але війна ці потуги зупинила. Сьогодні треба всьому світу показати, що ми маємо право, і ми на це заслуговуємо».

Подавати заявки на право проведення Олімпійських ігор у 2030 році можна буде у 2020 році, і Львів візьме участь у цій боротьбі.

«Сьогоднішнє бажання мера Львова проводити Ігри в Україні є дуже правильним. Робота над цим питанням складна, але у нас є достатньо часу, щоб все планувати та збудувати потрібну інфраструктуру. Давайте працювати і рухатися у цьому напрямку», — відзначив президент НОК України Сергій Бубка.

Раніше повідомлялось, що Верховна Рада доручила Кабінету міністрів України виділити фінансування для підготовки українських спортсменів до майбутніх Олімпійських та Паралімпійських ігор. А дворазовий чемпіон світу з греко-римської боротьби і народний депутат Жан Беленюк у своєму Facebook заявив про найближче підвищення стипендій для призерів європейських, світових та олімпійських змагань.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?