УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

Стали відомі перші імена учасників серед майстрів спорту на 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon
...

На старт головної дистанції вийдуть ще більше елітних атлетів, ніж у попередні роки.

Nova Poshta Kyiv Half Marathon — єдина в Україні подія, яка має відзнаку Bronze Label від IAAF (Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій). А це гарантує проведення змагань на найвищому рівні з відповідністю міжнародним стандартам та участю представників еліти не лише українського, а й світового бігу.

Цьогоріч на старт головної дистанції вийдуть ще більше елітних атлетів, ніж у попередні роки. І вже відомі перші імена найшвидших бігунів, які 7 квітня змагатимуться за перемогу на 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon.

Олександр Сітковський

Майстер спорту міжнародного класу, учасник 3-х Олімпійських Ігор (Пекін, Лондон та Ріо), чемпіонатів Європи, багаторазовий чемпіон України.
Особисті рекорди: 42 км — 2:09:11, 21 км — 1:03:49
Атлет статусу Gold Label IAAF (щорічний рейтинг найкращих шосейних бігунів світу, що формується Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій).

Олександр є одним з найстабільніших марафонців України. Про це свідчить те, що спортсмен понад десять років показує результати на гросмейстерському рівні 2:10 і незмінно перебуває на вершині українського та європейського рейтингів.

У 2018 році Олександр показав п’ятий результат сезону на континенті та перший серед українців за останні три роки — 2:10:10 на марафоні у Сеулі.

Крім того, на рахунку спортсмена найкращий в історії України олімпійський виступ на дистанції 42.195 км. Так, у 2012 році Олександр посів 12 місце на Олімпійських Іграх у Лондоні!

“Я давно хотів пробігти півмарафон у Києві, але він завжди збігався з іншими змаганнями, на які я був заявлений. У Києві намагатимусь показати хороший час і боротися за призові місця. ”

Романенко Роман

Майстер спорту, учасник чемпіонату світу, Європи, призер Кубка Європи на 10 000 м у команді, багаторазовий чемпіон України.
Особисті рекорди: 42 км — 2:13:09, 21 км — 1:03:22
Атлет статусу Silver Label IAAF

Минулоріч Роман став найшвидшим серед українців на Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018 і посів третє місце в абсолюті (1:07:58). Коронною дистанцією цього спортсмена є саме півмарафони. Свій найкращий результат сезону-2018 Роман оформив разом з перемогою на престижному Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary — 1:03:58. А у перервах між півмарафонськими здобутками ще й святкував перемогу на Командному чемпіонаті України у бігу на 10 000 метрів.

“Хочеться пробігти швидко і показати хороший результат. Думаю, цього року мені вдасться реалізувати себе. Того року мені не біглося, але зараз я налаштовуюся на хороший біг”.

Котовська Ольга

Майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських Ігор в Ріо, чемпіонату Європи, призерка кубка Європи на 10 000 м у команді, багаторазова чемпіонка України.
Особисті рекорди: 42 км — 2:29:13, 21 км — 1:12:19
Атлетка статусу Silver Label IAAF

Ольга — одна з лідерок українського жіночого стаєрського бігу, яка швидко долає як 42, так і 21, робить це вже давно і впевнено. В активі спортсменки стабільні марафонські результати в межах 2:29-2:33 вже понад 5 років, а також численні перемоги на найбільших півмарафонах Європи і світу.

“Хочу скласти достойну конкуренцію в боротьбі за перемогу в найкрутішому напівмарафоні України! Я дуже радію, що у нас в Україні з’явилося дуже багато хороших стартів!”

Цьогорічний перелік топ-атлетів поступово поповнюватиметься новими прізвищами. Але те, що на головній дистанції 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon глядачів очікує боротьба світового рівня, — беззаперечний факт!

Нагадаємо, минулого року перемогу з рекордами траси відсвяткували представник Ефіопії Анбеса Ленчо (1:02:56, причому вдруге поспіль оновив рекорд на цьому маршруті) та українка Вікторія Калюжна (1:13:43). Цього року саме ці цифри стануть орієнтирами для топ-атлетів.

Цьогорічний призовий фонд 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon збільшиться майже вдвічі (703 тис.грн) у порівнянні з минулорічним. На призерів півмарафону чекають призи у 2000, 1500 і 1000 євро за перші три місця відповідно, а за рекорд траси — бонус 1000 євро. Нововведенням цьогорічного заходу стане «Відкритий кубок» для українських бігунів з окремим призовим фондом за перші 5 місць та за рекорд траси саме серед українських атлетів.Футбол 1: телепрограмма

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?