Київський півмарафон став четвертим у світі півмарафоном із Silver Label

...

Він став першим українським стартом з такою відміткою.

Київський півмарафон отримав статус Silver Label від World Athletics – міжнародної асоціації, яка об’єднує 214 легкоатлетичних федерацій з усього світу. Він став першим українським стартом з такою відміткою, яка свідчить про високий рівень організації та відповідності світовим стандартам.

Для отримання цього статусу організаторам необхідно було виконати ряд вимог IAAF (Міжнародної Асоціації Легкоатлетичних Федерацій) 7 квітня 2019 року під час проведення 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Нещодавно в World Athletics, як стала називатись колишня IAAF з жовтня цього року, підтвердили успішне виконання вимог.

World Athletics Silver Label – це, у першу чергу, показник якості забігу, який може приваблювати іноземців. Отримавши лейбл, забіг вноситься до офіційного календаря подій World Athletics, на який орієнтуються світові атлети у плануванні свого бігового сезону.

Наразі в календарі World Athletics на 2020 рік (до вересня) заплановано понад 100 бігових подій, серед яких близько 20 півмарафонів. Лише три півмарафони, окрім Київського, мають статус Silver Label: Kagawa Marugame International Half Marathon в Японії, PZU Warsaw Half Marathon у Польщі та Minsk Half Marathon в Білорусі.

Silver Label – це статус, що присуджується Міжнародною Асоціацією Легкоатлетичних Федерацій. Зокрема вимоги для отримання такого лейблу передбачають:

  1. Участь у забігу елітних атлетів світового класу.
  2. Повне перекриття руху транспорту на трасі та присутність офіційного вимірювача траси.
  3. Організацію пейсмейкерів, точок гідратації та харчування, пейскару (автомобіля-«провідника») з хронометром на ньому відповідно до вимог Міжнародної Асоціації Легкоатлетичних Федерацій.
  4. Електронну фіксацію результатів для усіх учасників.
  5. Допінг-контроль та медичний контроль.
  6. Висвітлення події на телебаченні або стримінгових сервісах.

Київський півмарафон – єдиний забіг в Україні з лейблом від World Athletics. З 2018 року він проходив зі статусом IAAF Bronze Label. Ще тоді генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький анонсував, що Київський півмарафон спробує здобути срібну відмітку у 2019 році.


Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Новости партнеров

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?