favbet
favbet
Sportarena

Призер Європейських ігор Коростильов: «За перемогу на ЄІ в Україні ти отримаєш 50 тисяч грн, а Азербайджані – 75 тисяч доларів»

Сумна правда про сьогоднішні реалії в стрілецькому спорті.

Призер Європейських ігор Коростильов: «За перемогу на ЄІ в Україні ти отримаєш 50 тисяч грн, а Азербайджані – 75 тисяч доларів»

Павел Коростылев, galinfo.com.ua

Бронзовий призер Європейських ігор-2019 у Мінську зі стрільби у міксті з 25-ти метрів Павло Коростильов прокоментував ситуацію, що склалася із цим видом спорту в Україні. За його словами, наразі країна не має гідних умов для підготовки спортсменів зі стрільби.

«Психологічний стан виходить на перші плани. Вже рік у Львові немає тиру, де можна тренуватися. Стільки часу пройшло, а нічого не роблять. Перед змаганнями на тиждень їду на збори і, якщо там виникають якісь проблеми, то вирішити їх вже практично неможливо. Вважайте, що на змагання зараз я їжджу не підготовленим», — цитує Коростильова Galinfo.com.ua.

Ще однією проблемою для спортсменів-стрільців в Україні є рівень преміальних. Коростильов відмічає, що в порівнянні з іншими країнами спортсмени отримують зовсім дрібні гроші.

«В будь-якому випадку так. Для прикладу, раніше моя зарплатня як спортсмена була на рівні продавця білизни в одному з торгових центрів Львова і зараз не набагато більше. Зрозуміло, що представник країни, де за золото платять разів у двадцять більше, ніж у нас, буде вмотивованішим. З іншої сторони твої переживання щодо невдачі менші, як і потенційні втрати. Зате на Олімпіаді, де Україна платить вже більше сотні тисяч «зелених», з тебе може сім потів від хвилювання зійти».

«Мабуть, потрібно вирівняти якось ті цифри, бо важко перелаштовуватись. За перемогу на Європейських Іграх в Україні ти отримаєш 50 тисяч гривень, а Азербайджані – 75 тисяч доларів. В Україні лише за перемогу на Олімпійських іграх можна солідно заробити, це понад 120 тисяч доларів».

На Європейських іграх в фінальному раунді стрільби із малокаліберного пістолета Коростильов у парі із Оленою Костевич програли лише 0,3 очки німецькій парі Оліверу Гайсу та Дореен Венекамп. Срібло вибороли також німці — Крістіан Райтц та Моніка Карш.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Теги: Стрельба

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena