УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Призер Європейських ігор Коростильов: «За перемогу на ЄІ в Україні ти отримаєш 50 тисяч грн, а Азербайджані – 75 тисяч доларів»

...

Сумна правда про сьогоднішні реалії в стрілецькому спорті.

Призер Європейських ігор Коростильов: «За перемогу на ЄІ в Україні ти отримаєш 50 тисяч грн, а Азербайджані – 75 тисяч доларів»
Павел Коростылев, galinfo.com.ua

Бронзовий призер Європейських ігор-2019 у Мінську зі стрільби у міксті з 25-ти метрів Павло Коростильов прокоментував ситуацію, що склалася із цим видом спорту в Україні. За його словами, наразі країна не має гідних умов для підготовки спортсменів зі стрільби.

«Психологічний стан виходить на перші плани. Вже рік у Львові немає тиру, де можна тренуватися. Стільки часу пройшло, а нічого не роблять. Перед змаганнями на тиждень їду на збори і, якщо там виникають якісь проблеми, то вирішити їх вже практично неможливо. Вважайте, що на змагання зараз я їжджу не підготовленим», — цитує Коростильова Galinfo.com.ua.

Ще однією проблемою для спортсменів-стрільців в Україні є рівень преміальних. Коростильов відмічає, що в порівнянні з іншими країнами спортсмени отримують зовсім дрібні гроші.

«В будь-якому випадку так. Для прикладу, раніше моя зарплатня як спортсмена була на рівні продавця білизни в одному з торгових центрів Львова і зараз не набагато більше. Зрозуміло, що представник країни, де за золото платять разів у двадцять більше, ніж у нас, буде вмотивованішим. З іншої сторони твої переживання щодо невдачі менші, як і потенційні втрати. Зате на Олімпіаді, де Україна платить вже більше сотні тисяч «зелених», з тебе може сім потів від хвилювання зійти».

«Мабуть, потрібно вирівняти якось ті цифри, бо важко перелаштовуватись. За перемогу на Європейських Іграх в Україні ти отримаєш 50 тисяч гривень, а Азербайджані – 75 тисяч доларів. В Україні лише за перемогу на Олімпійських іграх можна солідно заробити, це понад 120 тисяч доларів».

На Європейських іграх в фінальному раунді стрільби із малокаліберного пістолета Коростильов у парі із Оленою Костевич програли лише 0,3 очки німецькій парі Оліверу Гайсу та Дореен Венекамп. Срібло вибороли також німці — Крістіан Райтц та Моніка Карш.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?