favbet
favbet
Sportarena

Беленюк: «Не хочеться, щоб дебют в ММА зруйнував все враження від попередньої кар’єри»

Українець не вважає, що він вже зараз готовий змінити вид спорту.

Жан Беленюк

Жан Беленюк. Фото - Getty Images

Український борець греко-римського стилю та депутат Верховної ради України Жан Беленюк розповів про плани в своїй кар’єрі після Олімпіади в Токіо. За його словами, він планує піти, але повністю не залишить спорт.

«Завершення кар’єри після Олімпіди? Напевне, що так. Я така людина, яка не хоче говорити наперед. Коли буде остаточне рішення, тоді я повідомлю. Спортсмени постійно роблять таку помилку – спочатку говорять, що йдуть, потім повертаються, знову ідуть. Люди тоді нічого не можуть зрозуміти», — сказав Жан Беленюк.

«В будь-якому разі мені не вдасться просто піти зі спорту. Людина, яка 20 років активно займалася професійним спортом, не може залишити його за один день. Адже тоді вже за рік будуть відчутні негативні наслідки – біль у суглобах і таке інше. Потрібно постійно підтримувати себе у формі.

Мій тренер Володимир Шацьких старший від мене на 10 років. Він завершив кар’єру у 2012 році, але досі тренується і перебуває у хорошій формі. Коли я намагаюся з ним боротися, то дякую Господу Богу, що він завершив кар’єру, бо я б у нього не виграв зараз. У нього навіть зараз феноменальна техніка і функціональна підготовка».

Жан Беленюк дійсно планує дебютувати в ММА, проте досить обережно про це розповідає. Борець каже, що для дебюту потрібно дуже гарно підготуватися.

«Всі дуже сильно чекають мене там. Дав обіцянку, що буду намагатися показати себе у цьому виді спорту. Дуже багато борців переходять в ММА, але виникають питання наскільки це ефективно і доречно», — сказав Беленюк.

«Поки мені до октагону дуже далеко. Головне – це поставити правильний удар, мати хоч якесь уявлення, як правильно поводити себе саме в боях. Боротьба і ММА – це зовсім різні види спорту. Не хочеться, щоб перший же вихід в октагон, зруйнував все враження від попередньої кар’єри. Тому треба добре підготуватися. Якщо я побачу в себе потенціал, зрозумію, що у мене справді може щось вийти, то чому ні?»

«Здається, ще не було депутатів, які ставали чемпіонами світу в ММА. Депутати-чемпіони світу з греко-римської боротьби були».

Раніше в січні Беленюк заявив про необхідність відновлення роботи окремого Міністерства спорту.

Олімпіада в Токіо відбудеться в 2020 році і пройде з 24 липня по 9 серпня.

Джерело — Tribuna.com


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Теги: Борьба

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena