Беленюк: «Я вірю в Зеленського і його бажання покращити ситуацію в країні»

...

Спортсмен є членом партії Слуга Народу.

Беленюк: «Я вірю в Зеленського і його бажання покращити ситуацію в країні»

Жан Беленюк и Владимир Зеленский

Український борець греко-римського стилю та народний депутат Верховної ради України Жан Беленюк розповів про політичну частину свого життя. За його словами, він вірить в успіх президента Володимира Зеленського.

«Чи кращий він президент України за всю історію? Відповідь на це питання ми можемо дати після завершення його терміну. Зараз рано про це говорити. Але я вірю в нього і його бажання покращити ситуацію в країні. Саме тому я знаходжуся в його команді», — сказав Беленюк.

«Хейт до Зеленського? Це все політична боротьба. З активним розвитком соцмереж з’явилось багато ботів чи сторінок, які просто розганяють ці настрої. Десь є конструктивні зауваження, десь не дуже. До кожної ситуації потрібно підходити окремо. В адрес минулого президента хейту було не менше. Така місія президента витримувати цей негатив. Також це такий психологічний тиск, а інколи і маніпуляція суспільною свідомістю.

Він знає мене особисто. Якщо потрібно вирішити якісь питання по спорту, і він на місці, то мені з ним зустрітися нічого не вартує. Я домовляюся, приходжу, розповідаю про ситуацію і яким чином він може допомогти».

«Раніше він часто публікував якісь свої спортивні ініціативи. Зараз у нього менше часу, але це було дуже добре. Якщо президент показує, що він у гарній формі, займається спортом, плаває, бігає, то люди це бачать. Тим більше у нього 10 мільйонів підписників в Інстаграм».

«Зараз взагалі модно займатися спортом, бути здоровими, успішними і з активною громадською позицією. У нас дуже класна і прогресивна молодь. В мене це викликає позитивні емоції і оптимістичні прогнози на наше майбутнє. Пам’ятаю своє дитинство і молодих людей, які постійно ходили з цигаркою в роті і займалися незрозуміло чим. Зараз ситуація кардинально змінюється».

Раніше Беленюк в якості депутата повідомляв, що вже відбувся розрахунок з федераціями олімпійських видів спорту, а також акцентував увагу на необхідності повернення діяльності окремого Міністерства спорту.

Наразі він знаходиться в Верховній раді від партії «Слуга Народу», свою відпустку Беленюк планує використати для підготовки до Олімпіади в Токіо.

Джерело — Tribuna.com
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?