Бродський: «Готуємо документи по натуралізації Шеферда»

...

Плеймейкер отримає змогу грати за збірну України.

Киев-Баскет Химик

fbu.ua

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський розповів про ситуацію із чоловічою збірною України. За словами Бродського, перед відбором на Євробаскет-2021 команда має певні кадрові проблеми.

«Наразі клуби з Євроліги не відпускають гравців у збірну. Ми знаходимось на контакті із клубами, у нас є людина, яка над цим працює, веде перемовини. Наприклад, турки не хочуть відпускати Мішулу, по Геруну домовились, що він приїде на одну гру, а Пустового Барселона вже не відпускає, хоча ми досі ведемо перемовини. Липовий? З ним немає проблем».

«Було прийняте рішення спробувати зібрати у Багатскіса в Київ-Баскеті українців, які відповідають вимогам і хочуть грати за збірну України. Ми зробили все, щоб привезти в Україну Богдана Близнюка, який мені дуже подобається. Є Сергій Павлов, якого ми повернули з Литви, залишили Петрова, зробили багато, щоб грав Крутоус, у якого була криза, а зараз він підіймається, є Пустозвонов, Коренюк. Ми це зробили для того, щоб був вибір, конкуренція. Якщо хтось не приїде, у нас будуть свої гравці для збірної. Лукашов? Прометей повернув його до України і це взагалі у нас єдиний плеймейкер, у збірній іншого у нас нема», — цитує слова Бродського fbu.ua

«Щодо натуралізації, то тут обирає лише одна людина — головний тренер. Поки що Багатскіс зупинився на кандидатурі Кейсі Шеферда, який дав згоду підписати контракт із Київ-Баскетом на наступний рік і грати в національній збірній. Є і інші конкуренти — це Мессі, Петерсон. Мені більше подобається Мессі, але Багатскіс говорить, що Шеферд кращий. Тож тренер прийняв рішення, ми готуємо документи».

Читайте також: Бродський: «Для створення ліги нам необхідно 10-12 клубів»

Збірна України стартує у відборі на Євробаскет-2021 виїздним матчем против Австрії 20 лютого. За три дні після цього українці у Запоріжжі приймуть Угорщину. Третім суперником українців у групі є Словенія, з якою національна збірна зіграє вже у листопаді у рамках другого ігрового вікна.

Раніше Бродський заявляв про те, що на матчах плей-оф Суперліги будуть працювати іноземні арбітри.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?