Головний тренер Запоріжжя Плеханов: «Дуже сильно виріс рівень Суперліги»

...

Команда посіла передостанню, восьму сходинку в таблиці.

Головний тренер Запоріжжя Плеханов: «Дуже сильно виріс рівень Суперліги»

facebook.com/ZPbasket

Головний тренер Запоріжжя Валерій Плеханов поділився враженнями від минулого сезону Суперліги.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу сезон було закінчено достроково, а чемпіоном був призначений лідер регулярного чемпіонату Дніпро. Запоріжжя посіло передостанню, восьму сходинку.

«Це був важкий та неоднозначний чемпіонат для нас. Після дуже вдалого позаминулого сезону, цей склався важко. На це є декілька причин. Ми робили ставку на молодих гравців, які в цьому сезоні себе на повну не проявили. Але ми дуже розраховуємо, що ця ставка на Міхеєва, Титова та Нємцу зіграє наступного року», — розповів Плеханов.

«Звичайно, після перемоги в регулярному чемпіонаті в сезоні 2018/2019, ми зовсім не такого виступу хотіли в цьому сезоні. Грати за сьоме-восьме місце було дуже прикро. Треба розуміти, що дуже сильно виріс рівень Суперліги. З’явилися легіонери такого рівня, якого давно не було в чемпіонаті. На жаль, з нашими фінансами ми не могли конкурувати з такими гравцями, як Террелл, Дугат, Маєрс — це зовсім не наш фінансовий кошик».

«На жаль, на відміну від позаминулого сезону, з двома легіонерами ми не вгадали. Ми хотіли гравців зовсім іншого рівня і з іншим ставленням до роботи. В усьому потрібно шукати позитив, тому наступного сезону цей досвід має допомогти не повторити ці помилки. Тепер вже поспішати з комплектацією нема куди, і головне, щоб було повне розуміння ситуації по наступному чемпіонату».

Підбиваючи підсумки сезону, Суперліга визнала Богдана Близнюка найкращим форвардом сезону в Суперлізі, Майка Маєрса — найкращим центровим, а Андрія Войналовича — найкращим молодим гравцем.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Федерація баскетболу України

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?