Павлов: «Багатскіс ще влітку запрошував до Київ-Баскета»

...

Про підписання чемпіона України оголосили в жовтні.

Павлов Київ-Баскет

Сергій Павлов, kyiv-basket.com.ua

Новачок Київ-Баскета та гравець національної збірної України Сергій Павлов розповів, як опинився в столичному клубі. Його слова наводить офіційний сайт київського клубу.


— Айнарс запрошував мене ще влітку, хотів бачити мене у своїй команді. Але я забажав спробувати свої сили за кордоном. Ми зустрічалися з агентом з ним особисто, сиділи спілкувалися — дійшли згоди, що якщо виникне варіант працевлаштування в Європі, поїду до Європи, спробую себе там. Якщо щось піде не так, як зрештою і вийшло, то наберемо його першим зі словами «Хочу грати в Київ-Баскеті». Так і вийшло. Тим більше команда грає в Кубку Європи ФІБА. Це дуже цікаво. Айнарс Багатскіс — головний тренер національної збірної. Це теж досить важливо.

— У Київ-Баскеті на думку багатьох експертів зібрані найсильніші гравці. Ти готовий до жорсткої конкуренції в команді?

— Звісно, усе гаразд. Це робочі моменти. Так і має бути, на мій погляд, у будь-якої команди. Бо ми граємо і в чемпіонаті, і у Кубку Європи, і в Кубку України — дуже багато ігор. Якщо гравців 6-7 ротація, це погано. Потрібно 10 гравців, які безболісно можуть міняти один одного. Тоді можна досягти якихось результатів.


Віце-чемпіон України оголосив про підписання контракту з Павловим у жовтні. В матчі Кубка України зі Львівською Політехнікою Сергій дебютував з 18 очок.

Сьогодні підопічні Айнарса Багатскіса проведуть свій другий матч у Кубку Європи, де на виїзді зустрінуться з болгарським Лєвскі. Початок — о 19:00.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?