Костюк в двох сетах подолала перший раунд кваліфікації Australian Open

Марта не подала на сет і матч, але закрила гру на чужих подачах.
Костюк Australian Open

Марта Костюк в кваліфікації, Getty Images

Марта Костюк, якій доводиться захищати 180 очок на Australian Open, успішно стартувала на головному турнірі початку сезону, подолавши перший раунд кваліфікації в двох сетах.

Костюк грала проти словачки Яни Чепелової, яка знаходиться на 177-му місці в світовому рейтингу. Марта грала з позиції сили, домінуючи майже весь матч. Українка загострювала, атакувала, часто виходила до сітки (24 розіграші).

В принципі, це мала бути легка перемога Костюк, якби не одне «але». При рахунку 5:2 в першому сеті вона не змогла подати на сет, при рахунку 5:3 в другому сеті — аналогічна ситуація. У вирішальні моменти Марта не змогла закривати гру, хоча в цілому потім забирали сети — 6:3 в першому і 7:5 в другому.

В активі Марти Костюк 21 віннер, 26 невимушених помилок, 4 подвійні помилки та 82% влучань першої подачі.