Sportarena

Світоліна дотиснула Кіз та вийшла в чвертьфінал Australian Open

Еліна уже повторила своє найкраще досягнення в Мельбурні.

Світоліна дотиснула Кіз та вийшла в чвертьфінал Australian Open - Australian Open

Світоліна святкує перемогу над Кіз, Getty Images

Еліна Світоліна не так давно уже грала проти Медісон Кіз: у вересні вони зустрічалися в четвертому раунді US Open. Тоді українка взяла перший сет, але не змогла закріпити успіх, програвши два наступні, а разом з ними і увесь матч. У тому матчі саме Еліна вважалася фавориткою, однак перед матчем в Мельбурні букмекери віддавали перевагу уже Медісон.

Гра в Австралії, в принципі, розвивалася за схожим сценарієм: Світоліна була краще в першій партії (6:2), але легко розгубила усю перевагу, без особливого бою віддавши другий сет (1:6). Пояснити такий перепад можна одним фактором: 74% влучань першої подачі в стартовій партії проти 50% — у другій. У Еліни перестала йти перша подача, пропала агресія, а відтак Медісон частіше атакувала на прийомі: 16-4 по віннерах на користь американки в другому сеті — це майже вирок.

Але зрештою, Кіз не вдалося розвинути локальний успіх та здобути другу поспіль велику вольову перемогу над Світоліною.

Вирішальним в матчі виявився третій гейм третього сету: Еліна на своїй подачі відіграла 5 брейк-поїнтів і змогла захистити гейм, в якому 11 разів було рівно. Багато в чому українка має завдячувати суперниці, яка дала 9 невимушених помилок (водночас у неї було 7 віннерів), але характер Світоліної, усе-таки, вийшов на перше місце. Цей гейм, урешті-решт, українка назвала вирішальним в матчі.

Програвши такий важливий гейм на прийомі, Кіз попливла: лише 3 віннери до кінця матчу, 8 невимушених і багато пасивної гри. Еліна зламала суперницю психологічно і продовжувала тиснути на неї — 6:1 в останньому сеті, Еліна взяла п’ять геймів поспіль наприкінці матчу.

Для Світоліної це другий вихід в кар’єрі в чвертьфінал Australian Open. Там вона зіграє проти Наомі Осаки, яка здолала Анастасію Севастову.

Australian Open. Четвертий раунд

Еліна Світоліна (Україна, 6) — Медісон Кіз (США, 17) 2:1 (6:2, 1:6, 6:1)


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Рейтинг букмекеров
Или аккаунт Sportarena