Світоліна вилетіла з Australian Open, програвши в чвертьфіналі Осаці
...

Еліна Світоліна програла в чвертьфіналі, Getty Images
Без шансів.

Стрибнути вище голови не вдалося. Еліна Світоліна, яка вилетіла в Мельбурні минулого року в чвертьфіналі, знову покидає турнір після цієї стадії змагань.

У чвертьфіналі на Еліну чекала переможниця US Open-2018, Наомі Осака. Японка важко входить в гру на старті сезону, завдяки чому суперниці краще виглядають в першому сеті. У цьому матчі навіть така міні-перевага Світоліної не зіграла на її користь: Осака першою зробила брейк, при рахунку 3:2. Еліна моментально відповіла своїм брейком, але втримати до кінця сету подачу їй більше не вдалося — українка ще двічі програла подачу, японка відповіла одним програшем, як наслідок 6:4.

Кидалася в очі агресивність та впевненість Осаки, за перший сет у неї 17 віннерів (проти 3 від Еліни) та 19 невимушених помилок (проти 7). У другій партії японці вдалося підрівняти свою статистику: 14 віннерів, 6 невимушених. У Світоліної не залишилося шансів.

Українка попросила медичний тайм-аут при рахунку 0:3, а після гри сказала, що увесь турнір грала через біль та не змогла проявити себе на 100%. Цього разу тайм-аут не повернув Світоліну в гру: при рахунку 0:4 вона не реалізувала єдиний брейк-поїнтів в сеті, зрештою, взяла лише один гейм на своїй подачі, 1:6.

Еліна Світоліна не змогла зіграти в свій теніс на фоні напору від Наомі Осаки, яка задавила українку в кожному з двох сетів. Світоліна не стане першою ракеткою світу після цього турніру і залишиться в районі 6-7 місця. Наомі Осака покращила шанси на статус першої ракетки світу.