Стаховський: будемо говорити, що коронавірус фігня, бо Усик сказав, що це просто грип? Давайте будемо розумними

...

Тенісист закликав більше довіряти спеціалістам щодо питання коронавірусу.

Стаховский

Сергей Стаховский. Фото - ftu.org.ua

Український тенісист Сергій Стаховський розповів про своє відношення до пандемії коронавірусу. Він не погоджується з думкою боксера Олександра Усика, який вважає COVD-19 несерйозною загрозою, і притримується думки ВООЗ.

«Спілкуюся з тими ж людьми, що спілкувався раніше. Є обмеження і в родині. Але я знаходжуся в групі людей, яка при отриманні коронавірусу є найменш ризикованою. Це дуже небезпечна хвороба для людей похилого віку – наприклад, для моєї бабусі. Про це треба думати й шанувати, робити якісь обмеження», — сказав Стаховський.

«Те, що зараз закриваються країни та кордоні, – сюр. Це треба було робити раніше й краще контролювати перетин кордону, а не просто закривати. Всі розуміють, що ми робимо це через Італію. Вона байдуже поставилася до цієї ситуації, а зараз вже пізно щось робити. Всі закриваються, щоб якимось чином сповільнити ситуацію. Бо це ж не закінчить міграцію вірусу, а лише сповільнить її. Це дасть час, щоб знайти або вивести вакцину чи протидію цьому вірусу».

«Думка Усика? Я спортсмен, а не лікар. Тим більше не епідемолог, який може сказати, чи це пандемія, чи ні, та які є загрози. В подібних ситуаціях важлива думка саме фахівців у цій справі. Вони все життя досліджують ті ж віруси не для того, щоб ми потім казали: «Ваш грип – це все балачки. Нічого не буде».

«Ці люди досконально володіють інформацією, мають всі графіки, історію всіх пандемій. Але ми будемо говорити, що це фігня, бо Усик сказав, що це просто грип? Давайте будемо розумними. Якщо ВООЗ каже, що це пандемія, яка матиме реальні наслідки та ризики, то треба вмикати голову й слухати, що кажуть розумні люди. Інакше – який сенс? Тоді судді нам також непотрібні, не треба законів. Навіщо? Можемо самі все вирішувати».

Стаховський залишиться без тенісу мінімум до 7 червня. Саме до цього терміну WTA та ATP спільно відмінили всі турніри.

Наразі у всьому світі було зафіксовано понад 253 тисячі інфікованих людей, з яких більш ніж 10 тисяч померли. В Україні 26 захворіли, 3 померли і одна людина вилікувалася.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Ua.tribuna.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?