Sportarena

Світоліна програла виграшну гру та вилетіла в першому раунді China Open

Так не можна грати.

свитолина

Элина Свитолина, Getty Images

У першому раунді турніру в Пекіні Еліна Світоліна грала проти 63-ї ракетки світу, сербки Александра Круніч. Великих проблем в українки з Круніч виникнути не повинно було: клас тенісисток, здавалося б, зовсім різний.

Та якщо старт матчу був за Еліною, то далі все пішло не так.

  • Що було добре: перший сет

Еліна виграла два досить непрості стартові гейми в першому сеті (відігравши три брейк-поїнти на своїй подачі), після чого заволоділа як психологічною, так і ігровою перевагою. У Світоліної йшла перша подача в першому сеті — 83% попадань та 4 ейси. Вона досить непогано грала на прийомі, але найважливішим було інше — українка практично не помилялася.

У той ж час у Круніч гра зовсім не йшла: 50% попадань першої подачі, 4 подвійні помилки. Александра віддала сет самотужки, навіть не змушуючи Еліну включати максимальну швидкість — 6:0.

  • Що було добре: початок другого сету

Старт другого сету знову залишився за Світоліною: вона зробила швидкий брейк і взяла дві свої подачі, 3:0. Українка виграла дев’ять геймів поспіль і впевнено йшла до перемоги. Принаймні, так здавалося.

І навіть гейм, що його виграла Круніч на своїй подачі, не особливо лякав: одразу після цього Еліна взяла ще одну свою подачу і повела 4:1, від перемоги її відділяло два гейми.

  • Що пішло не так: психологічний провал Еліни

Еліна несподівано для всіх програла свою подачу при рахунку 4:2, дозволивши повернутися Круніч в гру. Усього того, що сталося далі, могло б не бути, якби при рахунку 4:3 Світоліна реалізувала брейк-поїнт і забрала подачу суперниці, але сербка вигризла гейм.

При рахунку 4:4 Еліна попливла. Світоліна викидала ракетку об корт, навіть не бігла за деякими м’ячами і якось приречено спостерігали за тим, як суперниця забирає очко за очком. Вирішальний момент сету — рівно при 4:4 на подачі українки. Щойно Світоліна відіграла два брейк-поїнти і майже вибила суперницю з корту, але при виході до сітки м’яч зірвався і полетів в аут. Після цього Круніч забрала п’ятий гейм і легко подала на сет: 4:6.

А потім забрала ще два гейми на старті третього сету, тим самим вигравши сім геймів підряд. І це та тенісистка, що програла дев’ять поспіль на старті матчу.

При рахунку 0:2 в третьому сеті Еліна пішла з брейк-поїнту, забрала подачу, а потім під нуль взяла подачу суперниці — 2:2. Потім тенісистки ще раз обмінялися брейками, після чого досить впевнено брали свої подачі. При рахунку 5:5 Світоліна подарувала гейм Круніч, дозволивши тій подавати на матч. Сербка не змогла цього зробити, хоча Еліна забрала подачу лише з четвертого брейк-поїнту — дуже багато помилок.

На тай-брейк Еліна вийшла без особливого ентузіазму: вона бігла за м’ячами Александри, намагалася грати до останнього, але впевненості в своїх силах в Світоліної не було. Як наслідок, поразка 4:7 і програний матч.

China Open. 1/32 фіналу

Еліна Світоліна (Україна, 6) — Александра Круніч (Сербія) 1:2 (6:0, 4:6, 6:7 (4))


Еліна Світоліна вилітає з China Open уже в першому раунді та, скоріш за все, втратить декілька позицій в оновленому рейтингу WTA.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?