Sportarena

Цуренко не подала на матч і програла в фіналі Брісбена

Леся не впоралася з нервами у вирішальний момент.

Цуренко не подала на матч і програла в фіналі Брісбена - Теннис

Леся Цуренко, Getty Images

Друга ракетка України провела потужний стартовий тиждень сезону, не програвши до фіналу турніру жодного сету. У вирішальному матчі на українку чекала ще одна представниця топ-10 світового рейтингу — Кароліна Плішкова.

Для чешки усе пішло не так в цьому матчі уже з першої подачі, вона програла стартовий гейм. Загалом ж у першому сеті Кароліна не змогла захистити дві подачі, тоді як Цуренко програла лише одну (6:4 на користь синьо-жовтої атлетки). Ключовим став фактор першої подачі — у Лесі 81%, у Плішкової 60%. Як наслідок, українка більше атакувала, грала агресивніше та зробила 10 віннерів в стартовій партії (2 — у чешки).

У другому сеті проблеми Кароліни з подачею продовжилися, тоді як Леся спокійно змушувала чешку нервувати ще більше. Майже все летіло в Цуренко в корт, і вона хоч програла одну свою подачу, але одразу ж взяла зворотній брейк.

В принципі, нічого не передбачало біди, але коли Леся вийшла подавати на матч, усе зламалося. Вона програла свою подачу під нуль (5:5), потім під нуль подачу чешки (5:6), а потім взяла лише одне очко при рахунку 5:6, програвши сет 5:7.

У третьому сеті перевагою уже володіла Плішкова, а під час другого гейму Цуренко підвернула ногу. Після цього гра в українки повністю розклеїлася.

Леся програла дві свої подачі в третьому сеті та не взяла жодного брейку — 2:6 в третьому сеті та поразка в фіналі.

WTA. Брісбен. Фінал

Кароліна Плішкова (Чехія, 5) — Леся Цуренко (Україна) 2:1 (4:6, 7:5, 6:2)


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 10 000₴ + 300 FS
5
РЕГИСТРАЦИЯ
2 Vbet обзор до 150 000₴ + 500 FS
4.7
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena