УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

Возняцкі знову знялася з турніру. Усе набагато серйозніше, ніж здається
...

Каролин Возняцки, Getty Images
Невідомо, як довго екс-перша ракетка світу зможе продовжувати грати в теніс.

Данка Каролін Возняцкі, 14-а ракетка світу, знялася з другого турніру WTA підряд. Минулого тижня вона в останній момент відмовилася від гри в Досі, цього разу — в Дубаї. Ще трохи раніше Возняцкі відмовилася приїжджати на турнір Кубка Федерації.

Востаннє Возняцкі грала на Australian Open (місяць тому), де програла в третьому раунді Марії Шараповій. Крім того вона виступала лише на турнірі в Окленді — поразка в другому раунді. Усього в цьому сезоні Каролін провела на корті п’ять матчів: три перемоги, дві поразки.

Причина її зняття доволі очевидна — хвороба. Та усе набагато серйозніше, ніж здається на перший погляд.

Раніше у цьому сезоні Каролін не особливо активно коментувала своє здоров’я, наприклад, у Досі пояснювала усе просто «хворобою». Але уже в Дубаї вона заговорила з представниками ЗМІ про характер хвороби.

«Моя імунна система зараз не працює на такому високому рівні, як зазвичай, через ревматоїдний артрит. Тож мені потрібно трохи більше часу, щоб впоратися з цим усім», — пояснила Возняцкі.

Данка також додала, що страждає від вірусного захворювання ще з Різдва (кінець грудня 2018 року). А загалом ревматоїдний артрит заважає їй грати останній рік. Уперше про хворобу Каролін заявила під час Підсумкового турніру в 2018 році — до того вона тримала усе в секреті.

возняцки истборн теннис
Каролин Возняцки, Getty Images

Ревматоїдний артрит — одна з тих хвороб, які досі вважаються невиліковними. Якщо не вдаватися в медичну термінологію, то це захворювання вражає дрібні суглоби і призводить до їх деформації. У світі близько 30 мільйонів людей хворіють на ревматоїдний артрит.

«Я хочу надихати усіх людей, які хворіють ревматоїдним артритом», — заявляла Возняцкі наприкінці минулого року. Уже після того, як їй діагностували захворювання, данка перемогла на великому турнірі в Пекіні.

Але попри це, грати на всі 100% Каролін не може. Лише інколи Возняцкі здатна демонструвати теніс найвищого рівня. Батько Каролін, Пьотр Возняцкі, не готовий давати будь-які прогнози щодо подальшої кар’єри доньки.

«Ми не знаємо, як довго моя донька зможе продовжувати грати в теніс. Станом на зараз, ми раді, що вона встає кожного наступного ранку та тренується. Каролін зараз грає лише на 50%».

28-річна Каролін Возняцкі заявлена на турнір в Індіан-Веллсі, який відбудеться уже в березні. Данка планує туди їхати, але ніхто не може гарантувати, що вона гратиме в США. Після зняття з Дохи та Дубая — будь-який наступний турнір Каролін під питанням.

Втрачений старт 2019 року позначився на позиціях Каролін Возняцкі у світовому рейтингу. Вона починала сезон 3-ю, а уже опустилася на 14-е місце. Окрім того, данка втратила можливість кваліфікуватися на Олімпійські ігри-2020. Очевидно, втім, що Олімпіада не є зараз пріоритетом №1 для Каролін.Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?