Публикации
Лента новостей

Світоліна дотиснула Бертенс та вийшла в фінал Підсумкового турніру
...

Еліна Світоліна вийшла у фінал Підсумкового турніру, Getty Images
Перший подібний фінал для Еліни!

Еліна Світоліна не зраджувала собі: у півфінальному матчі проти Кікі Бертенс українка обрала класичний стиль гри — від захисту. Дуже рідко Світоліна йшла на загострення, дуже рідко грала агресивно. Її ставка була на помилки суперниці. Зрештою, як і завжди.

У першому сеті ця ставка спрацювала: Еліна подавала першою і впевнено тримала свою подачу, чого не скажеш про Бертенс. Ще при рахунку 5:4 у Світоліної був сетбол на подачі суперниці, який вона не реалізувала. При рахунку 6:5 Бертенс зовсім попливла, закінчивши сет подвійною помилкою — 7:5 на користь Еліни.

На старті другої партії Кікі швидко зробила брейк, який тримала аж до рахунку 5:4. Нідерландка вийшла подавати на сет, повела 40:0, але… дозволила Еліні повернутися в гру. Чи зробила щось для цього Еліна? Банально потрапляла в корт.

Не дозволивши подати суперниці на сет, Світоліна одразу ж взяла свою подачу, але закрити матч не вдалося: Бертенс впевнено подала 12-й гейм, а на тайбрейку зуміла взяти сет з першої спроби, 7:6 (5).

Третій сет почався з трьох шалених геймів — тричі поспіль дівчата програли свої подачі. Один з геймів (на подачі Еліни) тривав понад 10 хвилин. Але з цих трьох геймів двічі свою подачу програла Кікі. Як виявилося, ці гейми стали вирішальними.

До кінця сету дівчата не програвали свої подачі, Еліна при рахунку 5:4 відіграла два брейк-поїнти та взяла матч, 6:4. Символічно, що в останньому геймі Світоліна здобула лише одне очко активними діями, усе решту — невимушені помилки суперниці.

Загалом ж, у Еліни 12 віннерів, 3 ейси, 2 подвійні помилки та 36 невимушених. У Кікі Бертенс — 41 віннер (!), 7 ейсів, але при цьому 5 подвійних та 63 невимушені. Власне, величезна кількість невимушених помилок поховала шанси Кікі на перемогу. Еліна страждала і вистраждала виграш.

WTA. Підсумковий турнір. Півфінал

Еліна Світоліна (Україна, 6) — Кікі Бертенс (Нідерланди, 8) 2:1 (7:5, 6:7 (5), 6:4)


Суперниця Еліни в фіналі визначиться у другому півфінальному матчі, в якому зустрінуться Кароліна Плішкова та Слоан Стівенс.Добавить комментарий
Читайте также

13 января, 10:49
197
13 января, 10:49
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?