Ястремська розстріляла суперницю і вийшла в фінал Гонконгу. Це її перший фінал WTA в кар’єрі

Даяна Ястремська в Гонконгу, twitter.com/HKTennisOpen
Фантастична гра від 18-річної Даяни.

Даяна Ястремська продовжує переписувати власні досягнення. Учора вона повторила найкраще досягнення, вийшовши в півфінал турніру в Гонконзі. Сьогодні — уперше в кар’єрі пройшла до фіналу.

18-річна українка добре почала матч, швидко зробила брейк і повела з рахунком 2:1. За три гейми Ястремська зробила 9 віннерів, що на 4 більше, ніж у Еліни Світоліної за весь чвертьфінал. Однак потім суперниця, Шуан Чжан, виграла чотири гейми підряд, взявши дві подачі Даяни.

Ястремська у той період багато помилялася, але продовжувала гнути свою лінію і не відмовлялася від агресивної манери тенісу. Українка взяла тренерський тайм-аут, після якого повністю змінила гру — рахунок 2:5 перетворився в 7:5.

На старті другого сету знову настав провал: три гейми поспіль забрала Чжан. І знову тренерський тайм-аут, і знову зовсім інша гра після цього.

Даяна вдруге в матчі взяла п’ять геймів поспіль, повела з брейком, 5:3. Могла закрити гру ще на подачі суперниці, але не вийшло. Натомість на своїй подачі з другого матч-болу Ястремська виграла матч — 7:5, 6:4.

За матч Даяна Ястремська зробила 30 невимушених помилок, але паралельно в її активі 41 віннер. 41 віннер! Також Даяна зробила 3 ейси і 4 подвійні помилки, а процент першої подачі склав 62%.