Боттас лідирує в загальному заліку Формули-1, Хемілтон поступається фіну шість очок

У Кубку конструкторів впевнено лідирує Мерседес.

Фото - Getty Images

Пілот Мерседес Валттері Боттас лідирує в загальному заліку Формули1 за підсумками двох етапів сезону2020. Сьогодні фін фінішував другим на Гран-прі Штирії, поступившись тільки іншому представнику Мерседеса Льюїсу Хемілтону.

Боттас, що став переможцем Гран-прі Австрії на минулому тижні, в загальному заліку набрав 43 очки. Валттері випереджає Хемілтона на шість очок. На третій позиції йде пілот Макларена Ландо Норріс (26 очок).

20 Николя Латіфі Уільямс 0

У Кубку конструкторів впевнено лідирує Мерседес з 80 очками. На другій позиції розташувався Макларен (39 очок). Феррарі йде на п’ятому місці (19 очок).